Her gün düzelinli spor yapmak istiyorum, bu disiplini sağlamama yardımcı olabilecek var mı?

Lütfen asılma maksatlı cevap vermeyin sporla ilgisi olan disiplinli biri var mı?

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• o iş kolay mel Jordın gibi 3 4 tane mankenin posterini as odaya onlara baktıkca gaza gelirsin zaten 😅😛

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardes dost acı söyler o g*tü göbeği eritmessen yakışıklı boylar sana erimeyecek 🌺

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• spor kültürünü kendine aşılaman ilk başlarda zor olsa bile zamanla bunu aşarsın sabırlı ol ve seni motive eden her ne varsa onlara yönel spor videoları izle muzık olur filmler olur ünlü yıldızlar aktörler olur kendine hedef sec ve hedefın ıcın hergun emek azım disiplin göster.. hergun daha yaklaşacagını göreceksin yeterkı sabırlı azimli iradeli ol sen

0|0
    0|0
  • İşin sonu hep malum yere gider emin ol.

1|0
    0|0
  • 21 gün boyunca kendini zorlarsan düzen oluşur

1|0
    0|0
  • Kendine bir plan yapmalısın, en önemlisi bu spora ne için başladın bunu kavra
    bir çizelge hazırla, aman bugün yapmasam nolur deme, vücudunu hantallaştırma

1|0
    0|0
  • yardım ederim abla

1|0
    0|0
  • DMX dinle

1|0
    0|0
  • Gerçekten iste, diğer türlü kendini zorlar ardından bahanelere sığınırsın

1|0
    0|0
  • youtube da bir suru workout videolari var. onlari yapmayi deneyebilirsin

1|0
    0|0
  • bunu isteyen biri daha bul

1|0
    0|0
  • İrade

1|0
    0|0
  • kendini şartlandırman gerek

1|0
    0|0
  • Ben 😂 spora gideceğin arkadaşın olsun

1|0
    0|0
  • Kendine hoca bul.

1|0
    0|0
  • var. ben iki gunde bir yaparim. once tembellik yapma istemezsende zorlayarak başla. spor yaparken sevdigin birsey izle ya da dinle. bir muddet sonra yapmayinca kendini ruhen rahatsiz hissedersin.

0|0
    0|0
  • Var dert etme

1|0
    0|0
  • Kafana koyduğunu yapacaksın hemen aksatmadan yok sonra yok 1 saat sonrayla olmaz spor hemen yapacaksın disiplinin kendi elinde :)

0|0
    0|0
  • burasi adi pislik dolu aradigina cvp bulamazsn lanet olsun. boyle bir yere!!

0|0
    0|0
  • Her düzenli yapmadığında çim suyu iç

0|0
    0|0
  • Asılmayacaksak neden uğraşalım ki? Şaka şaka sana yardım edecek kadar bilgim yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hersey sende biter sende baslar. Baskasinin yardimi nekadar fayda edebilirki?

1|0
    0|0
Yükleniyor...