Spor yaptıktan sonra bacakların kalın kalması?

Merhaba, benim bir arkadaşım var. Arkadaşım 8 aydır düzenli spor ve diyet yapıyor aksatmadan günlük olarak. Karnı dümdüz oldu, beli inceldi fakat bacakları kalın duruyor acaba kastan mı ya da başka bir şeyden mi? Neden böyle oldu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas yapmışsın malesef zamanında bende yanlış spor ile kas dolu bacak sahibi oldum. Hala devam ediyor.

1|0
    0|0
    • Yahu ne güzel işte. Millet kas yapmaya bakar siz şikayet ediyorsunuz

• @Bay_Enigmatic Kas güzel ama spordan anlamayan zihniyetsizler ayy bacakların ne kadar kalın kilo vermen lazım diyince insanın sinirleri bozulmuyor değil. Bacım kas onlar KAS

• Sen kızlar baksın diye mi yapıyorsun bu sporu? Bırak boş boş konuşsunlar. Sonuçta erkeklerin nasıl sevdiği ortada. Çok çok da inceltmek istersen de koşu yaparsın ama ağırlığı kesinlikle bırakma. Kas her zaman iyidir

Erkekler Ne Diyor 5

• Bacak kas hareketlerini Flex hareketlerine çevirsin, esnetsin bacağı , uzun sürelerde erir gelişen bir kas. Aynı spora devam ederse o şekilde kalacaktır.

0|0
    0|0
  • kas tr..

0|0
    0|0
  • bacak calısıyo mu

0|0
    0|0
  • Kas olsun ne olacak? Şahsen ben severim kaslı bacak

0|0
    0|0
  • kalin bcakli kiz daha sexy bnce