Kapat

Kpss tercihi yapan var mı

ben torpille kpssyi kazanana hakkımı helal etmiyorum inşaalah allah sevdiinden çıkarsın okazandıgı tüm paraları

ben kpssye girdimbu yıl 5. yılım oluyor hala atanamadım ama dayımın kızını torpille dayım devlet memuru yaptı 68 puanla

teyzemin kzını torpille dayım devlet memuru yaptı o da 60lı puanla

annem geçen gün dedi benim kızıma da bir iş bul dedi üni mezunuyum hiç ugraşmadı bile benim bölümdekilere torpil yokmuş gerçi olsa kabul ederdim herhaLDE ama o kadar kişinin hakkı üzerime gewçerdi bunu düşünüyorum ama yinede üzülüyorum atanamadım dayım dediğim öz dayım annemimn kardeşigerçekten torpil var bunu bizzat hayatımdan örnekle gördüm o torpille memur olanlarda annesi kendisi bana hava atıyorlar öyle yüzyüze gelmediğim halde telefonla havasını atıyor dayım hala sınava giriyormusun diye dalga geçiyor artık dua ediyorum inşaalh bir trafik kazası geçiride eli birilerine mahkum olur ne bu bilmiyorum benim öz dayım bana neler diyor ne yapim elimden gelen bu adamdan o kadar tiksiniyorum ki ama dayım diye annem sürekli konuşuyoer

üzülüyorum ama torpilim olmadıgına degil başkası torpille iş başına geçiyor havasını bana atıyor keşke kendi hakkımla bende devlet memuru olsam 83 aldım 4 yıllık fakulte ama atanamıyorum öbür dünyada elim o torpille işe girenlerin yakasında haram ediyorum allah en sevdiğinden çıkarsın üzülüyorum arkadaşlar ne yapim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nasıl beddualar arkadasım hemde oz akrabalarına senin moralın bozuk anlıyorum ama hayat yanlızca memurluktan ıbaret degıl beddua belki tutar ama döner gelir tekrar beddua edene biraz inancın varsa allaha havale et ama bukadar agır konusma sevdigin birine donup gelirse sen üzülürsün ..

0|0
    0|0
    • ben dayımdan nefret ediyorum bana dedi bayan için degil senin bölümün halbuki bayan gıda mühendisi yok mu ama teyzemin kızı işletme okudu onunki bayan işimiş ben neden ögretnmen olmamışım diyor işine gelmiyor iş sahibi olmam

• benim sertifikam var bunlar bir işe yaramıyor onla milleti kandırıyorlar avuntu

üniversie mezunu işsizim ama beşpara etmez bir yerlerde inşaalah bu dünyada ettiğini bulur allahtan bunu istiyorum bedduadan vazgeçtim ama bu dünyada ettiğini bulur sadece bunu diyorum

• Bilmeden konuşuyorsun arkadaşım benim bahsettiğim iş güvenliği uzmanı sertifikası yeni kanuna göre her iş veren bir iş güvenliği uzmanı calıstırmak zorundaşu anbu sertifikaya sahip 60 bin kişi var ama bu ay sonu kanun yururluge gırdıgınde 120 bin kişi lazım yani 60 bin sertifikalı kişi daha lazım o yüzden cahil cahil konusma da biraz kendine güven ne kadar korkak ne kadar geri kalmıssın yazık ..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• seni iyi anlıyorum lisans mezunumusun tercih yaptınmu ?

0|0
    0|0
    • gıda mühendisliğini bitirdim tercih yaptım ama torpil oldugunu bizzat gördüm inancım yok sadece annem üzülmesin diye tercih yaptım annem halime acıyor

• hiç duymadım

biraz annlat nasıl

• anlatmaya baslarsam 2 3 saat surer:)sana yazdıklarımı arastır ön araştırma yap proje yazımı konusunda yardıma ihtiyacin olursa beni bulmen zor olmaz yani nickimi biliyorsun en azından

• Dayın seni sevmiyo bence

0|0
    0|0
    • babamı sevmiyor biz uzun zamandır görüşmüyoruz zaten ben enson 14 yaşındayken gördüm babamla küsler ama suçlu olan taraf da dayım

• benim gönlüme göre göre olmuyor ama haram ediyorum ne torpille girdin biliyoruz ne havasını atıyor benim gücüm bu kadar benle dalga geçiyorlar çalışıyor yapamıyor diye halbuki işe giren torpille girmiş

• Kul hakkı kimsede kalmaz elbet birgün adalet yerini bulur sen sıkma tatlı canının

• ne yazık ki aynı durumdayız.

0|0
    0|0
    • ben dayımdan nefret ediyorum bana o kadar laf söyldi haketmediğim halde

• ben haram ediyorum inşaalah bu dünyada ettiğini bulur allahtan bunu istiyorum bu dünyada oda çeksin benim hakkıımı yyeniyorve benim rızkım başkasının bogazından geçiyor haram olsun

• ne edecük biz yaa. hep böyle kıyıdan mı dönecez? :(

• kardeş yazının tamamını okumadım ama torpilsiz olmuyomus galiba ben bunu kpss rehber öğretmeninden duydum çok fazla torpil varmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi bölümden mezunsun canım bende 1kez girdim işlerin torpille döndüğünü ve atanamayacağımı biliyordum aynende öyle oldu bir daha da girip hiç sinirlerimi altüst etmedim 1gram güvenim yok bu sisteme

0|0
    0|0
    • gıda mühendisliğini bitirdiöm

• uuv sizin durum bayaa kötüymüş ama bu yine sistemin ayıbı işte dilerim güzel birşeyler bulursun hakkında hayırlsı olsn

• belki daha veren vardır ama heryer tanıdık istiyor torpil özeldede var tanıdıgın olacak benim yok işte

Yükleniyor...