Kızlar bir bakın soru ya

diyelim ki nişanlısınız veya sevgiliniz var..minübüs durağında vedalaştınız bindiniz minübüse ve yanınıza bir erkek oturdu nişanlınızda tekrar minübüs hareket etmeden önce içeri daldı ve yanınızdaki adamı kaldırıp yanınıza oturdu ve size evinizin oraya kadar eşlik etti ne düşünürsünüz ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• manyak mısın sen derim ?

adam yanıma oturmuş otobüste taciz etmiş sanki bukadar bağnaz olmayın yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o kadar düşünüyosa baştan eve kadar bıraksaydı. şov yapıyo derim inanmam, soğurum.

hadi o bıraktığında kimse oturmadı, bir durak sonra yanıma erkek oturmayacağını nerden biliyo? numaradan kıskançlık tripleri bunlar

1|0
    0|0
  • Ne güzel beni düsünüyo beni seviyo kiskaniyo derim..:d

0|0
    0|0
  • Direkt ayrılırım kıskançlık değil o saplantı bence.

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geliodu zor durdurdum beni rezil eti ye ayrılıodm

0|0
    0|0
  • Lannn Böyleleri var mıÇok hoşuma gıder hee :D Boşuna aglammaış olurum hem :D

0|0
    1|0
  • Aslinda hosuma glderdi ama her seferinde bunu yapamaz ya ve ona sorardim bana guvenmiyormusun diye

0|0
    0|0
  • Kekodur, ne yapsa yeridir derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olm otobüste kızın yanına oturmakla kız ayarlanmıyo namusuda gitmiyor =) Ne kıskanç adammışsın sen yaw

0|1
    0|0
    • ne yapayım kız pencere kenarında ama..virajlarda falan yaslanırsa nolcaktı

• Sen yokken metrobüse binmiyor mu o kız?

O daha tehlikeli ayakta vs virajda dayanan dayanana genci yaşlısı..

• yok binmiyor onun semtinde metrobüs hattı yok

• yanında oturan erkek ben olcaktım gösterdim sana yerimden kaldırmayı kimsin lan sen hıyar

1|0
    0|0
    • kim olduğu farketmez her yerde her zaman

• zaten yaptığın hareket doğru ona bişey demiyom,bende olsam bende aynısını yapardım.ama oğlan ters tepki verseydi döverdim sinirimi ondan alırdım

• ama aynı harekete ben marus kalsaydım belki bende ters tepki verirdim yani o an düşünemiyor insan yapacak bişey yok

• Kız rezil olmuştur sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...