1 saniyede 360 derece dönüveren varlığa kadın denir.. sizce ????

anlamadığım kadınlar neden bir anda dönüyor ..özellikle bir erkekle flörtte..yüzlerinin arkasında bir başka yüz daha var siz ne düşünüyorsunuz?önce seni çok sevdiğini söylüyor herşeye senin için katlanacağını belirtiyor bir gün sonra hooooop 369 derece U dönüşü bıktım artık yaaa 3 kez başıma geldi güvenim 0 artık kadınlara ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yapiosn acaba

0|0
    0|0
  • Üç kadın yüzünden tüm kadınlar için genelleme yapmayın. Size hep böylelerinin rastgelmesinin sebebini de biraz kendinizde arayın. Örneğin bilinçaltınız.

0|0
    0|0
    • sorun bilinçaltı bilinçüstü değil..beyin yapınız aynı kopyadan oluşuyor bence..bir erkeğe bakış açınız aynı..hep aklınızdaki bir imaj var o imajı o özelliklere sahip olan erkeği bekliyorsunuz çok saçma bişey bu

• benim tanıdıklarımın hepsi öyleydi üçü de...kapalısıda aynı şeyi yaptı açığıda ..demekki kapalıda olsa açıkta olsa kadın aynı kadın değilmi.o yüzden genelleme yaptım

• Kapalı ya da açık olması insan olduğu gerçeğini değiştirmez sadece. Ama kadından kadına fark var, tüm kadınlar aynı değildir. Demek istediğim bu.

• sansızlik diye ben buna derim:( ama sadece kadinlarmi, bazi erkeklerde oyle o yuzden bu konuda genelleme yapman yanliş bence

0|0
    0|0
  • Seni tanıyınca soğumuş olabilir

0|1
    0|0
  • 360 derece dönse yine aynı olur

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaa hep kadınları görüyoruz kadınları öyle kabul ediyoruz erkek adamın yaptıgına neddeyecen erkeklikde yerlerde kadının ki normalde erkekin ki skntı kral. takma kaçan kovalınır.

0|0
    0|0
  • Bence beyblade denir ..

0|0
    0|0
  • link böyle kafasını mı döndürüyor :/

0|1
    0|0
  • kadınlar öyledir doğanın kanunu bu boşver sen kendin ol yine değişme başkaları için

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sonuna kadar

0|0
    0|0
  • 180'dir o

0|0
    0|0
  • Bence o kadın senin başını döndürmüş .. ...

0|0
    0|0
  • ee kadın bunlar yapacak birşey yok çabuk dolduruşa geliyorlar

0|0
    0|0
  • biri vardı link paylaşıyodu sittir gir burdan perevenk diye şimdi bir daha yapsa keşke:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...