Hayatınızda en fazla kaç ayda kaç kilo verdiniz

Hayatınızda en fazla kaç ayda kaç kilo verdiniz.kilo vermeyenler yorum yapmasın.bide şu yemek yiyorum ama kilo alamıyorum diyenlerde uzak dursun

n

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 11 kilo . Ama salatalık domates gibi kalorisiz yiyeceklerle kendimi kandırdım . Günde 4.5 - 5 saat spor yaptım . Sağlıksız bir şekilde yani . Oturduğunuz yerden kilo verin diyen reklamlara da inanmayın , aç kalarak kilo verilmez , o en sağlıksızı .

1|0
    0|0
    • nasıl yani sabahtan akşama kadar sınırsız mı ?

• Yok hayır , mesela kahvaltıda yumurta sarısı 2 tane (beyaz sevmem :D ) az peynir az zeytin 2-3 dilim ekmek , üzerine midem yatışıncaya kadar domates salatalık . Aç kalmıcaksın , yoksa daha çok yersin . Mesela mantar , domates , tavuk göğsü , bunları tavada sotele azcık zeytinyağıyla . Mükemmel bir diyet yemek olur . Az kalorili ye çok spor yap felsefe bu (:

Erkekler Ne Diyor 8

• hayatımda toplam 53 kilo verdim ve emin olun ayda verdiğiniz 3 kilodan fazlası hem zararlı hemde kalıcı değil en sağlıklısı 1.5 2 kilo ayda verilmesi gereken :) sağlığınızı tehlikeye atmayın acele etmeyin :)

1|0
    0|0
    • ben çok sabırsızım ama 53 kilo çok iyiymiş.benim o kadar değil 10 kilo falan vermem lazım :( ve çok zorlanıyorum vermek bişey değilde hemen alıyorum

• şuan yazdığında bile canım çikolata hamburger çekti :(

• ya çekti ama yeme işte ne olacak ki ben küçükken yedim ve çok pişmanım daha yeni standart kiloma geldim ve hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı 27 yaşındayım en güzel yıllarım geçti sende yaşlanınca yersin :)

• 15 ayda 12 kilo verdim kasım 2006 Şubat 2008 arası 71 kilo idim askere giderken 59 kilo ya düşmüştüm ama yine 70 kilo civarındayım :( hedef 65 ;) :)

0|0
    0|0
  • 3 haftada 10 kg verebilirim

1|0
    0|0
    • nasıl?

• maş.senin kide ayrı bir fantezi..

• zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır :)

• ramazanda 7 gün oruç tuttum 5 kilo verdim :) son cümlenden sonra fotografıma bakmanı tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • 2ayda 12 kg

0|0
    0|0
    • off.. nasıll :/ emde 2 ayda :(

• Ekmek tuz yağ şeker kola hiç tüketmedim yediklerime dikkat ettim sabahları nesfit yadim sadece öğlen salata ya da ızgara akşamlarıda çok az sebze abur cubur hiç yok sonç bu

• 2 ayda 11 kilo verdim ha bir de 5 ayda 12 kilo var hangisini istersen

0|0
    0|0
    • birinden başla nasıl yaptın?

• işte o olmuyo çikolatayı çıkaran mezarında rahat yatmaz inş.

• :) kiloyu asıl yapan şeker ama bak bunu söyleyim sana, yağlı şeyler dahi şeker kadar kilo yapmıyor çünkü şeker yağ üretimini tetikler ve ucunu kaybettiğin an g*t göbek dağılıyor malesef. Şöyle bir önerim olabilir çikolataya düşkünsün madem en azından bitter tüket ve nasıl deyim porsuyonunu ufalt biraz azalta azalta git yani ve mutlaka spor yap en çok kaloriyide yüzme yaktırdığından yüz dedim. Hatta haftada 3 kez 1000 metre yüzsen varya şaşarsın o kiloların gidişine

• Hayatım boyunca hep aynı kilodayım hiç değişmedim :)) Bir yolunu bulup almam lazım :))

0|0
    0|0
  • Hiç kilo vermeyi denemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 11 :D

1|0
    0|0
  • 1,5 ayda 10 kg vermiştim az yemek yedim bir de bol bol yüzmüştüm

0|0
    0|0
  • 2 haftada 8 kilo vermiştim nasıl verdim ben de bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • bi keresinde 65 kilodan 52 kiloya düşmüştüm sonra tekrar kilo aldım 61 oldum of ulan of :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...