Üniversite tercihleri.. Ek puanlı başarı sıralaması?

sml hemşirelik mezunuyum puanım 270, istediğim yerin puanı 350 sıralamasıda 120binlerde, benim sıralamam yanından geçmiyor. Ama ek puanlı sıralaması 15bin benim ise 9bin.. Şimdi ben tercih yapmalı mıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 350 PUAN 120 binlerde mi oluyor :( pek inandırıcı gelmedi.sen ygs leri mi söylüyorsun :)

0|0
    0|0
    • evet ygs2 kılavuzlara bakabilirsin

• heöşirelik ygs 2 ile mi alıyor :) bilmiyorum benimde ilk senemdi benim ygs 2 250 bin :) önemsemedim bu yıl.ama birdaha ki yıl asılacam.ben çalıştığım zaman cidden yapıyorum.seninde mi ilk yılındı.

• evet ilk yılım, laylaylom girdim çıkarsa çok gülerim

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatınla ilgili çok kritik bir dönemeç bu. Ben şahsen şunu şunu yap desem ve o senin zararına olsa çok üzülürüm. Vebal altına girerim. Ailen ne diyor mesela ?

0|0
    0|0
    • açıkcası ben geçiş yapıcaktım kasmaya gerek yok diyip.. Ama ek puanlı sıralama olayını yeni öğrendim ve böyle bir şansım varsa değerlendirmek isterim.

• Şunu söyleyeyim sana, belki yol yordam olur. Benim hemşirelik okuyan bir kız arkadaşım vardı. Epey zorladı, şimdi çok kelalaka bir bölüm okumaya karar verdi. 2.sınıf öğrencisi şu an. O da puanların düşmediğinden şikayetçiydi ilk başlarda öyle hatırlıyorum.

• Bence yapmalısın ve hiç bir zaman tek yere bel bağlama hep bir alternatifin olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 30 tercih hakkın var zaten yap hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • çook zor bir ihtimal puanlar düşmez genelde yükselir ama şansını bir dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...