Kapat

Sevgilinizle yaşadığınız en güzel anınız...

Sevgilinizle yaşadığınız ve onun sizi gerçekten sevdiğini anladığınız güzel bir anınız varsa paylaşır mısınız?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlk buluşmamızda evde kahvaltı hazırlamıştım patatesli yumurta hep yaptığım bişeydi (Öğrenciydik) o mutfakta otururken yapıyodum karabiberi bocaladım farkında olmadan bide yumurtayı kabuklarıyla kırdım ayıklamak için iki elimide içine sokmuştum nasıl gülüyodu ben biraz utanç içinde biraz telaşla tavaya attım altını pişirdim çevirmeye geldi sıra tabağı koydum tavanın üstüne çevirmeye hazırlanırken elime yağ damladı canım yandı bağırdım korktu kalktı yanıma geldi ver ben yapiyim dedi ben tutturdum hayır ben yapıcam bırak falan diye o arada tabak düştü kırıldı sonra tabakla çevirmekten vaz geçtim elime çatalı aldım karıştıra karıştıra menemen gibi bişey yaptım bide şimdi onu tavadan alması var ahaha tavadan çıkaramadım 2 tabak koydum yan yana tavayı ters koydum vurdum tabak küçüktü hepsi masaya düştü elim ayağıma dolanıyodu sürekli ahahha sonra yiyelim dedik ağzımız burnumuz yana yana zorla yarısından azını yedik sonra zaten aç değildik diye kendimizi avuttuk aklıma geldikçe hala gülerim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Çikolata yemediğim halde bana çikolata almıştı.

0|0
    0|0
  • Son final sınavımdan çıkmıştım sabah 10-11 arasıydı. Bu vatandaşta o gün nöbetten çıkmıştı yani hiç uyumamış gece ve o halde, hiç haberim yok ben sınavdan cıktım kafa bir milyon bir an bir ses duydum koşarak geldi birden sarıldı arkamdan çok hoşuma gitmişti gerçekten hiç beklenmediğim bir andı

0|0
    0|0
  • lunapark da adını bilmedigim bir alete binmiştim 60-70 metre belki daha fazla yüksekliğe kadar çıkıp hızlıca aşağı düşüyorduk..çok lanet birşey di ama onunla yapınca harika bir duygu yaratıyordu...şehri en tepeden görüp izleyebiliyorduk...

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç sevgilim olmadı ama olsa idi eminim en güzel anımız beni onun ayaklarının altında ezilirken duyguğum mutluluk olurdu :)

0|0
    1|0
  • yaşadığım en güzel anım bir gün hava yağmurluydu izinliydim kız arkadaşımda izinliydi ve mesajlaşıyoduk bana evde oturuyorum demişti ama 5dk sonra zil çaldı ve kapıyı açtığımda sırıl sıklam karşımdaydı ve ikimizde gülmeye başladık :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle uzun sure ayri kalmistik.. Tekrar yanyana geldigimizde konusamadik sadece opmustuk birbirimizi titreye titreye... Zaten bidaha kimse hisssettiremedi bunu..

0|0
    0|0
  • babasıyla kavga edip evden kaçmıştı, bende ağzına iki tane vurdum babasına verdim. Akşamına beni sevdiğini anladım.

0|0
    0|0
  • Yanyana olduğumuz an

0|1
    0|0
  • hiç sevglm olmadı :s

0|1
    0|0
  • goz goze diz dize olan anlar.

0|0
    0|0
  • maldivlere balayına gitmiştik yengeç kaptıydı bunu totodan kumlarda yuvalanırken

0|0
    0|0
  • bizim hem güzel hem çılgın anılarımız oldu. polonezköy'dekini mi anlatsam, asos'takini mi? bizim sitenin güvenlik kulübesinde sabahın 4'ünde, eve üç adım kala, sabırlarımızın taştığı anda alkollü şekilde yaşadığımız ayaküstü telaşlı muhabbeti hiç unutamam.

0|0
    0|0
  • sevgilimle saatlerce sevismistim tahminime gore 8 saat felan yani

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Henüz hiç görüşmemiş olmamız :(

0|0
    0|0
  • Farklı bir şehirde yaşamaya gidecekti son gecemizde birbirimize sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlamamızı hiç unutamam.

0|0
    0|0
  • çok güzel anılarım oldu biriyle spor yapmıyorum diye başka biriylede şort giydim diye ayrılmıştık ahaa:D

0|0
    0|0
  • gece sarılıp uyumuştuk sabah uyandığımızda üşümüştüm sarılıp ısıtmıştı beni bide karakolluk olduğumuzda ufacık kapının aralığından bana bakışı gözlerinin parlaması..

0|0
    0|0
  • Beraber uyumuştuk :)

0|1
    0|0
  • Babetim ayagıma vuruyordu yüz halimden ne oldugunu sordu bende söyledim ve hemen yara bandı alıp benı otutturdu diz çöküp ayagımda vuran yere yapıştırdı şimdi ağrısı var mı deyip yanagıma öpücük kondurdugu an :)))

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadı:(

0|0
    0|0
  • kafamı omzuna yasladığım da seni seviyorum deyip alnımdan öptüğü an

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi lutfen :((

0|0
    0|0
  • Beni taşıyamazsın falan demiştim beni kucağına almıştı baya parkta dolandırmıştı :D sonra banka bıraktı ben yukardayım o aşağıda sarıldı aşağı indirdi =))) bak yine duygulandımm

0|0
    0|0
  • Onun bana sarılıp,kendine çekip kokumu içine çekmesi

0|0
    0|0
  • şuan hiç biri yanımda olmadığına gör bir eksiklik varmış demekki kumsalda dans etmemiz sandalda teklif etmesi sonra anfi tiyatro ortasında gecenin bir vakti dans etmemiz daha biçok şey varda bende kalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...