18 yaşın dasınız ve yüzünüzün yarısı yanık lekeleriyle kaplı sıpor salonuna gidermisiniz 3 sene oldu ve kilom 105 ÇIKTI?

BİDE ÇEKİNİYORUM.

• KİMSEYE KAFAY TAKMA GİT
    A seç
  • O HALİN LE NEREYE GİDİYORSUN
    B seç
  • YÜZ MASKESİ TAK GİT
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1411

En İyi Kız Görüşü

• okulda bir kiz vardi yuzu komple yanmis ve biraz da sekil degisikligi vardi agiz burun da falan. o rahattı belki degil tabiki ama en azindan çekinmiyor du zaten cekinmesin sen de çekinme

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• giderim tabii niye gitmiyim sende cekingrnlik yapmaaa aynısı onlarında başınaa gelebilirr

0|1
    0|0
  • git boşver

0|1
    0|0
  • Yanik lekesinin cozumu var. Dogal ve kullananlar cok memnun. Dogal zeytin yagina sari kantaron bitkisi koyup icinde 1 ay beklet. Sonra o yagi yuzunun yanik yerlerine sür. Kesin cozum. En gec 5 6 aya gecer. Ayrica yuzunde yanik var diye bosvermislik psikolojisine girme. Tum sorunlari ust uste biriktirirsen daha da icinden cikilmaz bir hal alir. 105 kilo cok 85 90 kiloya dussen gayet fit olursun. Arada ucurum yok vermen gereken kilo 15 20 arasi. Yuksek rakam degil verilir. Kendini salma sakin. Dediklerimi yap.

0|0
    0|0
  • Git🚬

#patates

#rr

0|1
    0|0
  • Bu hayatta kimseyi takmadım. Takmaya da niyetim yok. Herkes mükemmel mi ki bana yorum yapma hakkı var?

0|0
    0|0
  • Önce bir dil kursuna git kardeşim.

0|0
    1|2
  • kusura bakma ama kusursuz insan yok kim ne derse desin spor yapmak senin hakkın herkesin hakkı bu seni engellememeli saglıgını düşün ve git spora ilerki yaşlarda kilo vermen zorlaşır başla şimdiden

0|0
    0|0
  • git ya ne olacak kime ne.

0|0
    0|0
  • Estetik?

0|0
    0|0
  • Kimseye hesap vermek zorunda değilsin istediğin yere istediğin gibi gidersin kardeş

0|0
    0|0
  • yuzun neden yandı?

0|0
    0|0
  • takma hiçbirşeyi

0|0
    0|0
  • Kimseyi takma git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafana gore takıl

0|1
    0|0
  • İsterse yüzünün hepsi yanık olsun bro kime ne 👍

0|1
    0|0
  • kardeşim kimsenin ne düşündüğü önemli değil senin hayatın ne istiyorsan onu yap neden biliyormusun bir gün yaşlanacaksın bir bakmışsın hiçbir istediğini yaşayamamışsın hep başkalarının istediğini yapmışsın maskede takma utanma da seni seven böyle sevsin

0|0
    0|0
  • gidilir

0|1
    0|0
  • Spor salonunda kimse birbiriyle içli dışlı değil. Herkes işine bakıp biranönce çıkmanın derdinde zaten. Sen rahatına bak. Ayrıca da gitmek istediğin yere git yapmak istediğini herzaman yap. Dünyaya bikere geliyosun kimse umrunda olmasın

0|0
    0|0
  • git. kimsenin seni yargılamaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • para verip girdiğinde bir yer yani hem para verip hemde çekiniyor musun kimse umrunda olmasın

0|0
    0|0
  • Git kardes bu yüzden gitme diyenlerinde ya

0|0
    0|0
  • hiç takılma Spor yap saglık en önemli olanı

0|0
    0|0
  • Sagligini koru sagliktan onemli birsey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...