Ona basketbolla ilgili ne sorabilirim?

Hoşlandığım çocuğun ilgi alanı basketbol. Basketboldan hoşlanıyormuş. O'na bu konuyla ilgili ne sorabilirim?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Penaltı nedir, bana da öğretir misin de. çok eminim ki sana deli divane olacaktır.

Penaltı; basketbolda servis atarken yapılan hatalara denir. Bunu bildiğini de belirt ki seni basketten anlıyor sansın. Aptal yerine düşme durup dururken diye söylüyorum.

0|0
    0|0
    • O futbolda değil miydi cidden spordan hiç anlamam aslında :)

• Sana bişey diyeyim mi? ilk defa şu an ciddiyim. o çocuktan uzak durmalısın, hiç iyi şeyler hissetmiyorum, bunu şu dakika anladım. Sakın penaltıyı falan da sorma :) Onun peşinden koşmasına izin ver. Ya da git ciddi ciddi basket öğren. Boyun falan uzar, hem geleceğe yatırım. Sonra gelip ''abla beni üzdü bu ühühühü'' diyip te beni oraya getirtme, yol ver. Uzak dur, emin ol bu seni ona çeker. Ağır ol, adamın hayatı basket zaten. Bir basket topundan daha degersizsin şu anda onun için. Anlatabiliyor muyum?

• Tamam haklısın heralde, neyse teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• NBA seyrediyor musun? Peki hangi basketbolcuları beğeniyorsun? Bu tip sorular sorabilirsin. Benim favori takımım Los Angeles Lakers v.s diyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Direk yanına gidip sorarsam tuhaf olmaz mı?

• Bu durumu ona şu şekilde belli edebilirsimniz. Ona önce bir sinyal yollamak istiyorsanız biraz bakışma dönem faydalı olacaktır. Sizde onun size baktığını anladığınız zaman yavaş yavaş onla görüşmelere başlayabilirsiniz. Mesela baskotbolu çok seviyorsa, sizde baskotbolu çok sevin.

• Teşekkürler

• box out nasıl yapılıyor sor ?

haha sonra gör :)) çok güzel bir bahane...

0|0
    0|0
  • Abi seviyorsan git konuş bence.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...