Whey 2273 gramlık mı alıyım yok 900 gramlık mı aralarında 100 lira fark var?

ya ağırlık çalışıyorum ama yumurtadan tavukdan cidden gına geliyo bazen bide canım tatlı bişeyler istiyor farklı şeyler denemek istiyorum... optimum standart gold whey toz alıcam ama para vermeye değermi bilmiyorum işe yarıyo mu sizce bir 2 kiloluk var 74 kullanım... bide 900 gramlık var 30 kullanım falan büyük olan 229 küçük olan 129 sizce napıyım ya alıpta beğenmezsem parada boşuna gider diye korkuyorum

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• Optimum standart gold dalında en iyilerinden biri, pişman olacağını sanmam kendini kanıtlamış marka ve ürün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• birçok ürün kullandım aralarında en beğendiğim optimum gold standart oldu çnkü fiyat performans açısından en uygunu diyebilirim.. içeriği gayet güzel çok karmaşık içeriği yok istediğimiz protein oranı ve içinde ki bcaa oranı yeterlli oluyor.. ayrıca tadını beğenirsin çun kı çok yoğun çikolata tadı yok hafıf bir çikolata tadı var insanı baymıyor yani.. karışımıda çok kolay topaklanma yapmıyor... antrenman öncesi kullanma sakın.. sadece antrenmandan hemen sonra içmen yeterli.. ben olsam 2 kiloluktan alırım daha avantajlı olur.

0|0
    0|0
  • beslenmenı yarım yamalak yapacaksan hıc bosa para werme tek basına bır ıse yaramaz o aldıgın urun kanks

0|0
    0|0
    • hayır yapmıycam ama bazen cidden yorgun oluyorum tavuk pişiricek halim olmuyor ya da sporsdan direk okula gidiyorum o zaman için iyi olur sadece bunla karın doymaz tabiki

• Optimum iyi ama fiyatlarını söylersen iyi olur Olimp kullanıyorum gayet memnunum sen ne amaçla kullanmak istediğini söylersen detaylı daha iyi Yardımcı unabilir

0|0
    0|0
  • bişey kullanmana gerek yok. proteini bu kadar abartmayın.(kasın %15i protein) kadınların günlük ihtiyacı 50gr dır (hayvansal)

0|0
    1|0
  • 2 kiloluk alma sakın 900 g al bittikçe alırsın tekrar.

0|0
    0|0
  • Kilo olayını bilmem ama çikolatalı al

0|0
    0|0
  • çikolata aromalı olanını al alıcaksan

0|0
    0|0
  • küçüğünden al memnun kalirsan buyugunu alirsin daha sonra

0|0
    0|0
  • gozunu hangiis doyuruyosa.

0|0
    0|0
  • 5 para etmez sebebi ise geneli Bulgaristan üretimi ülkemize gelmesidir. Ama tanıdığın filan varsa Amerika üretimi getirtebilirsen ayrı tabi. Salonda kullananlar var sitede yazdığı gibi kolay karışmıyor. Bende kullandım kolay karışmıyor. Ayrıca karın ağrısı yapıyor. Supplement alacaksan Weider alacaksın supplementler Weider ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. Weider alanının en iyisi. Kullanıcıları zengin kitle, profesyonel ve müsabık kesimdir. Joe Weider var yani bu markanın arkasında. Arnold'u popüler yapan bir isim yani.
    Weider Premium Whey en iyi Whey protein tozudur. İçerikler önemli fakat içeriğin yüksek olmasından ziyade önemli olan içeriğin kalitesi Weider en iyi kalitede üretiyor. Evet pahalı ama en iyisi. Kullanmayanlarda çamur atar boyna.

Bu arada hacim arttıkça fiyat düşer. Eğer bu markayı alacaksan illa küçük boy al başta kullan memnun kalırsan büyüğünden alırsın bitince.

1|0
    0|0
    • peki weider bulgaristandan gelmiyor mu?

• çok saol :)

• Rica ederim.

• 70 liraya 1 kilolukta var. Tabi arada kalite farkı var ama bu fark dağlar kadar değil. Önce daha ucuz bir markayla başla ondan memnun kalırsan whey işine yarayacaktır

0|0
    0|0
    • kalite işine takığım weider alacaktımda baya pahalıydı ya :(

• Bu kıyafet veya ayakkabı değil. Arasındaki farkta çok büyük değil. Dediğim gibi önce ucuzuyla başla. Birine en ucuzu fayda ederken birine en pahalısı bile fayda etmeyebiliyor vücutlada alakalı biraz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...