Çelişkiyi ekleyerek ortadan kaldırır mıydınız?

Bir akşam davetli olduğunuz bir yerde birinden hoşlandınız.Karşılıklı bakışmalar filan... Ama çok yakınlaşamadınız ve onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamadınız.Aradan 1 sene geçmesine rağmen onu unutamıyorsunuz.O akşamdan sonra hiç görmediniz.Siz ona deli gibi aşıksınız hiç aklınızdan çıkmıyor başta bunu takıntı sandınız ama öyle olmadığını anladınız.Onu tanıdığınızdan beri sevgiliniz olmadı.O ise 15 gün biriyle çıkıp ayrıldı.Siz onunla ilgili bu bilgileri bir şekilde öğreniyorsunuz ve onu tanıdıkça daha çok bağlanıyorsunuz -tabi onun haberi yok- Böyle bir durumda olsaydınız onu facebook tan ekler miydiniz?Sizi hatırlayıp hatırlamadığını bile bilmiyorsunuz.Onunda size karşı boş olmadığını hissediyorsunuz ama gerçekte sizi hatırlamadığını düşünüyorsunuz.Aileleriniz tanışıyor ama şehirler farklı,görüşemiyor.Bunlara rağmen ekler miydiniz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene iyi beklemişsin aşığım diyosun kalbine yapma bu eziyeti ekle faceden ikinci günü mesjlaşmaya başlarsın bir bakmışsın sevgili olmuşsun . . .

0|0
    0|0
    • Her gün ekliycem diye uyanıyorum ama cesaret edemiyorum.Eklersem ya hiç konuşmayız ya konuşuruz dediğin gibi oluruz(inşallah) ya da konuşuruz başkasını seviyorum der. ama hiç ortak arkadaş yok ne demeye ekliycem hangi sıfatla? bir de bu var :S

• Hergün aklında hatta ve hatta onu düşünerek uyanıyorsun ekle çabuk hemen hemen kendine eziyet ediyon sen harbi asiksin sen ciddiyim bidaha böyle aşık olamazsın bak sen ekle gerisi gelir rahat ol sonunu düşünen kahraman olamaz

Erkekler Ne Diyor 1

• ekle gitsin ne kaybedersinnnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O adanada ben istanbuldayım faceden tanıştığımızda ilk kavga etmiştik sonra arkdaş olduk onu konserde gördüm ve ne zaman ona baksam bana bakıyor oluyordu şimdi bende eklesem mi bilemiyorum :((( Aşık oldum :((

0|0
    0|0
    • Aynı durumdayız ama siz tanışmışsınız biz de o da yok

• Ona aşığım ama onun beni hatırladığıgından bile emin değilim...

Yükleniyor...