Arkadaşlar yardım edin

ben geçen gün annemle birlikte amcamın oğlunun evine oturmaya gittim biraz sonra amcamın oğlu eve geldi ben sonra kardeşimi uyutmak için yatak odasına gittim oda arkamdan geldi sonra elini omzuma attı ve eli gittikçe göğsümün çatalının içine gitti bu birkaç defa oldu sonra sen zayıflamışsın diyerek sırtımı falan elledi sizce burada amacı neydi

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsız olduysan olabildiğince uzak kal, yalnız kalmamaya çalış, soğuk davran.

Niyetinin ne olduğu önemli değil, belli ki rahatsız etmiş seni. Çok düşük de olsa aile iinde tatsızlık çıkma ihtimalindense, görmeyiver bir süre daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o eve gitmesen geleceğin için iyi olacak gibi. saf olamazsın değil mi bu kadar?

1|1
    0|0
  • sanırım senin tepkini ölçüyo ve niyeti de kötü olabilir.

0|1
    0|0
    • acaba eli yanlışlıkla gelmiş falan olabilirmi

• doğal olarak yanıldığını düşünmek istiyorsun ama bir kere değil daha öncede yaptı diyorsun.Bilmiyorum o yüzden sen gene de temkinli davran her ihtimale karşı.

• art niyet olabilir tepkini ölçüp davetkar olmaya çalışıyor olabilir. ya da sen istemeden fark etmeden kafanda büyütüyor olabilirsin. kültür durumudur bu, kimi kuzenlerin sarılarak uyuduklarına şahit olmuş bir insanım

0|0
    0|0
    • hiç bir zaman o kdar samimi olmadık beni şaşırtanda o

• kafanda buyutuyor olabılırsın ve yahut art nıyet var olabılır. yalnız kalmaktan kacınıp tepkını dolaylı olarak ıma et

• yoklama cekmis:-) belki duygularini basturiyodur senn ustunde

0|0
    0|0
    • eşi hamile gelecek ay doğum yapacak acaba ondan olabilirmi

• olabilir tepki verseydn

• aslında tepki vermeyi düşündüm ama ya bn yanlış anlıyosam falan diye düşünüp sustm

• Ona yakın olma , aile içinde sen kötü olursun kızsın ya kuyruk sallamasan gelmez derler ailede.. uzak dur bence..

0|0
    0|0
  • niyetinin kotu oldugu belli ortada yani o eve gitme basbasa kalma ve uzak dur

0|0
    0|0
  • onları yalamak uçlarını ısırmak istemiş:))

0|0
    1|0
  • elle tacize yaklasmak gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • azmis kac kurtul...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzak dur bence bas basa kalmamaya dikkat et amcı belli sasırmış o cocuk

0|1
    0|0