Kız çocuklarının kulakları hangi yaşlarda delinir?

bayanlar sorum sizlere 2,5 yaşındaki kızımın kulalarını deldirmek içni en uygun yaş hangisidir?

Güncellemeler:
ablaları 4-5- yaşlarında canı daha çok yanmazmı sizce?
genel olarak ablalarının tavsiyesi ile 4-5 yaşlarına kadar beklemye karar veridm:) teşekkürler ablaları:)))

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Uygundur sanırım. en azından daha az canı yanar veya 5 6 yaşını da bekleyebilirsin. benim 5 6 yaşlarında lale şeklinde altın küpelerim vardı takıyordum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence deldirmeye gerek yok.Liseye gelince küpe takmak yasak zaten.İleride kendi isterse deldirir.

0|0
    3|0
    • Sanki kulak deldirmek dünyadaki en önemli şey mi? :D Canının yanmasını düşünüyorsunuz..Belki hiç deldirmek istemeyecek ileride.İleride cinsel yönelimi bile bambaşka olabilir, şimdiden herhangi bir cinsel kimlik aşılamak gereksiz.Hem de okulda küpe takmak yasak olacak zaten.O delikler bir güzel kapanacak.Kendisi isterse okulunu bitirince deldirebilir.

• bıraksanda büyüyünce gidip kendi deldirse :/

0|0
    1|0
  • istedigin zaman deldir farketmez bebekken bile deldiriyolar bazıları

0|0
    0|0
  • 5 yaş uygundur.

0|0
    0|0
  • Allah bağışlasın öncelikle. 6-7 yaşlarında uygun bence.

0|0
    0|0
  • Benimkiler 4-5 yaşlarında deldirilmişti. Bilmem,her yaş olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Kulak deldirmek öyle çok acılı bir işlem değil. Sıkıntı olmaz.

• Şimdi bile deldirebilirsin.

0|0
    0|0
  • 5 yaşında tabanca ile deldirmenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Benimkini bebekken dedirtdiler bence sen şimdi deldir

0|0
    0|0
  • 4-5 onuda tabanca ile yaptırmayın lütfen

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşarları uygun

0|0
    0|0
  • benim ki sanıyorum 5-6 yaşlarında delindi tabancayla ama çok korkmuş çok ağlamıştım fazla kıymetlidir canım ortalığı birbirine katmıştım 4 yasında falan deldirin isterseniz pek hatırlamasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...