Zayıf kadın mı? Yoksa balık etli mi?

Bir kadının nasıl halinedene hoşlanırsınız ? ve size nasıl daha çok çekici gelir ? Bilimsel araştırmalarda balık etli kadınlar üst safhadaymış.

• Zayıf
    25% (15)23% (12)24% (27)Oy Ver
  • Normal
    34% (21)38% (20)36% (41)Oy Ver
  • Balık Etli
    38% (23)39% (20)38% (43)Oy Ver
  • Biraz fazlası olan bayanlar
    3% (2)0% (0)2% (2)Oy Ver
  • Şişman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hatırlatırım Bayan Monroe'de 44 bedene sahipti :)

1|0
14|65

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 64

• Sarıldığımda ne gömüleyim ne de kaburgaları batsın.

Dizime oturduğunda ne kuyruk sokumu canımı acıtsın, ne de ağırlığından dizim ağrısın.

Kucağıma alabileyim ama kucağına alamasın asdfghjk

5|0
    0|0
  • balık etli olsun 3 fazla olsun :D

2|0
    3|0
  • Zayıf

3|0
    2|1
  • Kalbi Temiz Olsun GErisi Boş :) sağlıklı olsun 2. olarak

2|0
    0|1
  • zayıf minyon tipli hatunları seviyorum :D

5|0
    3|1
  • sevdiğim kafama yatan nasılsa oyle sevdiğim zayıf gözüm ondan başkasını görmez NOKTA.

0|0
    0|0
  • Normal balık etli

balina gibi olmayacak

0|1
    0|1
  • balık tabisi:)

Cut.

2|0
    2|0
  • zeytını göbek delıgıne koycan hafıfce gobegıne vurcan zeytın hafıf zıplıyor gobekte meksıka dalgası olmuyosa dusunmeden alıcan :D

0|0
    0|0
  • zayıf olsun ben balık etliyim zaten :) birimiz zayıf olsun bari

0|0
    0|0
  • Ben balık etli severim şöyle 1.65 boy 57-58 kilo olanlar iyi oluyor

0|0
    1|0
  • kadın dediğin ele gelicek zargana gibi olmamalı..

2|0
    1|0
  • Kadın dediğin kalçası olacak , hafiften göbeği olacak , gögüsleri dolgun olacak. Tahta gibi kadını ne yapacaksın erkek gibi.

0|0
    0|0
  • Balık etli candır

0|0
    0|0
  • önemli olan kadının hatlarının belirgin olması.balık eti veya zayıf olmuş hatları belirgin değilse boşşş

0|0
    0|0
  • zayıf hanımefendi tercihimdir :) üzerime çıkıp ayaklarının altında beni çiğnemesini istiyorum kilo arttıkça hasar artar :)

0|0
    1|0
  • balık etli olacak ama balina değil tabiki

0|0
    0|0
  • Zayıf balık etli olabilir :)

0|0
    0|0
  • tabikii balık etli bayan

0|0
    0|0
  • Balık etliler candır yaa :))

0|0
    0|0
  • maksimum yumuşaklık minimum görüntü bozuklu diyelim

0|2
    0|0
  • ben zayıf seviyorum nedense bana daha seksi ve alımlı geliyor. kendim öyleyim diye mi acaba. kadının uzuvları narin ve ince olursa artısı olur.

0|0
    0|0
  • benim yşm 24 hç sevgilim olmadi boyum 175 kilom 53 cılızım ama balık etli kız arkadaşım olsun istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Balık etliye sokmak çok zevkli olurdu. Ama zayıf bayanlar kilotluyken çok seksi oluyolar, farketmez bana ya :))

0|0
    0|0
  • biraz ele gelmeli..

0|0
    0|0
  • Zayıf kadın ama göğüs-bacak ve kalça dolgun olmalı. link

0|0
    0|0
  • Balık etli bayanlar

1|1
    1|0
  • Kadin dedigin tutkulu olacak arkadas.. Söyle savurdu mu etegini ruhun rüzgarina kayacak... Boşver zayıfmış balık etliymiş..

0|0
    0|0
  • Kadında balık eti ne arar ya.balık eti balıkta olur,)F şıkkı panter etli olan

0|0
    0|0
  • Balinada bir balık ...

0|0
    0|0
    • Balina bir balık değil, balıklarla alakası yok, sadece suda yaşıyor. Mesela deve de karada yaşıyor sen devemisin. HAyır. Balina memelidir,doğurur, yavrusunu emzirir, sen göremesende kürkü vardır ve akciğer solunumu yapar, kendi vücut ısısı vardır, bizim gibi sıcak kan soğuk kana karışmaz.

• Balinalar (Latince: Cetacea) içinde balinaları, yunusları ve muturları barındıran, memeliler sınıfında bir takımdır. Biyolojik adlarda "balina" için Latince cetus sözcüğü kullanılır, özgün anlamı ise "büyük deniz hayvanı"dır. Latinceye ise Yunanca'dan geçmiştir. Yunanca sözcüğü "balina" ya da "herhangi bir DEV BALIK veya deniz canavarı" anlamındadır.

• Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 14

• balık etli olmalı. benim gibi -.- adsds d:D

0|0
    0|0
  • Zayıf

0|0
    0|2
  • zayıf olsun ya yiyip yiyip kilo alamıyorum :(

1|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • spor yapıp balık etli olana sözüm yok :) etleri sıkı sıkı olur güzel olur. ama kalanı yağ tulumu benım gözümde.

0|0
    0|0
  • ballık etlı :)

0|0
    0|0
  • kadın dediğin minik olcak, bir vurcan duvara yapışcak ahhahahahahahahahahaha

0|3
    3|1
  • bencede benım gıbı hafif balıketli :D

1|0
    0|0
  • Normal,balık etli iyi bence ;))

0|1
    0|0
  • Balık Etli .

0|0
    0|0
  • balık etli tabiki

0|0
    0|0
  • B şıkkı

0|0
    0|0
  • Balık etli kadın, balina etli kadının bir alt kademesidir...

0|0
    0|1
  • balıketliler sevinsin diycem simdi birçok balina sevinecek :D

4|1
    1|1
    • demeyelim öyle.Bazı insanlar fiziksel olarak çok iddialı sayılmasalarda hal ve hareketlerden bonus puan alıyorlar.Gerçekten çok çekici ve hoş tatlı olanı var... Geneldede öyle oluyor ztn :)

• :) yok canım onu düzelttiler türkler 42 oldugunu düşünüyordu ama ingiliz bedeni falan birşeyler farkediyor ve 36-38 arası oldugu acıklandı zaten fotograflardanda anlayabilirsin bunu sonucta bir sibel can bir hülya avşarın photoshoplu resimlerinden bile incecik kadının photoshopsuz resimleri

• yani sende haklsn ee oda iyi :) Fit bir kadın

Yükleniyor...