Biz evlenmek istiyoruz . Ama benim ailem anneannem dayım teyzemfilan benim tarafımdaolanlar istemiyor. Sizce?

Annemin annesinin erkek kardeşinin kızının oğluna aşığım.

Yani sevgilimin ( erkek tarafından bakarsak ) annesinin babasının kız kardeşinin kızının kızı oluyorum .

Sizce kaçıncı hısımdan akraba oluyoruz . bir sorun olur mu ?

benim tarafım istemiyor . Annem o çocuk benim elimde büyüdü diyor . Olmaz diyor falan filan.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz diyorsa olmaz aşık olacak oğlan mı bulamadın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• annenin dayısının torunu oluyor yani. akraba evliliklerini doğru bulmuyorum ama sizinki normal bir akraba evliliğinden biraz daha uzak.

0|0
    0|0
    • sorun olmaz bence. Tanıdığın bildiğin biri sonuçta en azından . Başka biri olsa daha mı iyi olacak bilinmez ki

• Evlilik belirli yaşlarda tüm engelleri aşabilen sevgi patlaması şeklinde düşünülüyor ama yaşlandıkça biraz ailelerin de evlendiği gerçeğini idrak edebiliyorsun.Bence aile huzurunu göz önünde bulundurmalısın.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin annesinden geldiği için pek sorun yok .. Ayrıca annenin elinde büyüdüyse daha iyi ya huyunu suyunu bilir.

0|0
    0|0
  • bende arkama amcamı halamı babaannemi alır savaş açarım

1|0
    0|0
    • baba tarafıyla konuşmuyoruz .

Babaannem öldü .

Baba tarafım bilmiyor . Anne tarafıyla ilgili bir konu :)

• saygılı şimdi ona diyecek söz yok

• o zaman karar ver uygula.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir an fıkra falan okuyorum sandım :D Olur canım neden olmasın .Zaman gelir onlarda ikna olur .

0|0
    0|0
  • o kadar da sıkıntılı bir yakınlık yok yani neden ailen istemiyo anlayamadm

0|0
    0|0
    • yani sanki dayımın oğlu . akraba diyorlar yakınız onlarla ama uzak akraba sonuçta çok yakın değil . Annem o çocuk elimde büyüdü. duyarlar sorna ayırlırsınız akraba evliliği mi kalmış filan . bir de aramızda 7 yaş var .

• kalır kalır ewlat bırakılmaz

• babam asabide . Bitti derde bittii . .

Annemi de konuşturmaz sonra benimle ..

• annesinin halasının kızı desene şuna.

0|0
    0|0
  • Yani annenin dayısının torunu oluyor

Ne sorunu olacaki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...