Yakın arkadaşlarınızın sizdeki aksesuarları istemesi

Ya arkadaşlar çevremdeki yakın arkadaşlarım taşıdığım aksesuarları istedikleri oluyor bende kıramıyorum veriyorum. Sonra morelim bozuluyor utanıyorum geride isteyemiyorum

Misal geçen arkadaşımın biri zippo çakmağım vardı istedi ciddi ciddi bana hediye edermisin dedi bende kıramadım verdim.

Daha önceki zamanlarda gene farklı arkadaşlara oltu taşı tesbih , güneş gözlüğü saat vb kaptırmışlığım var aynı bu şekilde ama ben kimseden bişey isteyemiyorum tarzım değil.

Sizde böyle şeylerle karşılaşıyormusunuz ve tavrınız ne oluyor ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• zippo deme bana bende arkadasın azızlıgıne ugrayarak zippomdan oldum :D

yapcak birsey yok sadece iyi niyetten kaynaklanıyor. bendede çok olur öyle . napak bız alak onlara yedırek :D ahahah sınır bozucu bı durum ama sorun yok ya :D

0|0
    0|0
    • aynen ya yok demesini bilmek lazım ama ben beceremedim hiçbir zaman :) sonra dandik çakmağı cebimden çıkarınca morelim bozuluyo hayıflanıyorum :)

• :D aynen aynen kötu bı durum

Kızlar Ne Diyor 3

• Hediye eder misin diyen olursa, bu bana hediye veremem de. Pişkine pişkin ol sen de. Ya da ödünç alana sor eşyanın ahvalini. Ödünç almaya onlar utanmıyor da, sen neden kendi eşyanı geri istemeye utanıyorsun? Ben isterim şahsen. İstedim de çoğu kez. Eşyamın başına bir iş gelmesin sıkarım ümüğünü derim şakayla karışık, onlarda mesajı alır.

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim baktım olmuyor.Hediye diyorum bana.Susuyorlar..Ama ben artık söylüyorum direk.Niye vereyim.Gitsin alsın kendisinee.

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi kıramayıp veriyorum ama içim gidiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...