Tuhaf Hareketler Çocuksu Davaranışlar ! :/

Selam.Şimdi ben bizim sınıftan bir çocuktan hoşlanıyorum.Şimdi ders seçimleri için okula gitmemiz gerekti.Bana hep mesaj atıp duruyo ne seçicen ne zaman gidicen filan diye bende aynısını seçerim dedi.Bende en sonunda dedim ki ben sana gideceğim günü haber veririm istiyosan sende gel diye.Sonra benim işim aksadı o zaman ben giderim dedi bende sen bilirsin dedim.Gideceği gün haber verdi bana geliyosan gel dedi neyse o günde olmadı sonra başka bir gün yine gidecektik ben yine gidemedim :D O gidecekti ama ben 2 gün sonra gidecektim.Sonra dedim gittin mi yok ertesi günde sordum yine yok dedi sen yarın gidiyomusun dedi bana evet dedim bende geleyim kaçta dedi işte söyledim filan sonra bana dedi ki ya ben hep servisle gidiyorum yolu fazla bilmiyorum bana eşlik eder misin dedi sonra ben cevap vermeyince yanlış anlama filan dedi.Bende olur dedim ne diyim.(Yolu bilmese okula nasıl gelecek ki ? :P) Sabah mesaj attı saat kaçta gelicen yanlız mı gelicen hayır dedim.Sonra gelmedi mal sordum işim vardı gelemedim yarın gidicem dedi.Sizce hoşlanıyo mu yoksa hoşlanmıyomu hoşlansa gelir ama bilmiyorum yaa.:(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gelmiyorsa hoşlanmıyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hoşlanıyosada bu kadar aksaklıktan sonra vazgeçme aşamasına gelmiştir merak etme gidelim gidelim deyip ekiyosun adamı

0|0
    0|0
  • Sende hoşlanıyosan niye süründürüyosun.Yarın mesaj atarsın buraya seviyodum pişmanım nolur yardım edin ühüü :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar yaziyi usenmeden nasıl yazdin helal olsun :) hoslaniyo olsa görüşme yolunu illa ki bulurdu bnce

0|0
    0|0
  • Aşkından şapşallaşmış veya dalga geçiyor :))))

cut.

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor gibi gibi kendide emin değil ve yanlış anlama kasmış baya kendini karşında :)

cut.

0|0
    0|0
  • delice aşık sana

0|0
    0|0
  • sende havalara girdin tabi degilmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hoşlanıyor da biraz fazla acemi oğlan galiba :)

0|0
    0|0
  • Okurken sinirlerim bozuldu yani :D Şimdi bu kadar ilgi gösteriyor, zamanı ayarlayabilmek için mücadele veriyor. Bence hoşlantı var arada. Devam böyle ama birbirinizle sözleşince tutun sözünüzü :D

0|0
    0|0
  • Yaş kaç acaba ? Yolu bilmemesi tuaf açıkçsı, hoşlanıyor olabilir :D

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor garibim.

0|0
    0|0
  • oha resmen yavşamışşşş çüşşşş .s.s..s.s.s.

0|0
    0|1
Yükleniyor...