Sporda kalin giyince dahami etkilidir zayiflamak icin?

Kosubandim war. Tekrar spora baslayacagim. Cok terlemek iyimidir spor esnasinda? Oyleyse benn kazakla spor yaparimm bundannsonra😄☺️

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendini öldürmek mi istiyorsun? çok terlemekle zayıflamanın hiçbir ilgisi yok. terlemek vücuttan su atmaktır yag yakımı bambaşka birşeydir.. yani yağların tere dönüşüp havalanıp uçmuyor anladın mı? Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • Ewet bende senin dusuncedenim ama biri boyle demisti😒😕 soraym dedim. Bu arada ben gunluk yesem yesem 500 kcal anca yiyorm. Ama cok yawasgidio😤😖

• oluyordur sen farkında değilsinidr ya da çok yavaş , ilerliyordur

• cok yawas 😤bana yardimci olsana😕

En İyi Kız Görüşü

• hayir rahat edemezsin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Olabildiğince ince giyinip teri atmak lazım

0|0
    0|0
  • kalın giyinmek degil
    koşarken su iç ki vucudundaki ödemi atasın
    aldıgın sıvı oranı ile alakalı terlemek
    kalın giyinmekle alakası yok

0|0
    0|0
  • çok da etkili değil... şu açıdan etkili vücut ısınır isindim çabuk enerji yakını artar ama ayni zamanda su atılımı da... dengede tutmak lazım... birsuru etken var belli bir ritimden sonra hızlanır san şeker yakıyor vücut kilo vermez o şekilde o yüzden hafif tempo da çalışman tavsiyem...

0|0
    0|0
  • ince ve rahat giysiler tercih etmelisin ki vücut teri atsın

0|1
    0|0
    • Simdii biri giy biri giyme dio napicam

• Peki strecfilm

• Hayır strecfilm terletir ama yine vücutta kalır, önemli olan o terin vücuttan dışarıya atılması

• hıhı evet.. yarım saat spor yap biraz kalın giyin bide su şişesi bulundur yanında mümkünse ılık olsunn

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Spor esnasinda rahat ve ince giymelisin ki vucut teri atsin. Asiri terler ve vucut solunum yapmazsa , kosarken kosu bandina ya da baska bir yere kafa atarsin.
    Yani bu ne demek, imam bayildi olursun

0|0
    0|0
    • Ciddimisn

• Yok cok rahatlar🤗gulegule

• Bombilibilii booom booom bombilibilibiliBoOOOommm

• Tam tersi performansını düşürür ve bandın üzerinde kaldığın süreyi düşer doğal olarakta ters etki yapar, rahat şeyler giymek lazım

0|0
    0|0
    • Yaaa ama ya boyle ya oyle dionuxz bilemedim smdi😕

• 😂 ciddi olmadığını varsayıyorum

• Sardim walla ama sadece bidefaligina

• ben fazla terlemenin uzun vade için bir faydası olmayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar terledigin değilde ne kadar kalori yaktigin önemli kimisi 10dk da terler kimisi yarım saatte sen en az 1 saat normal tempoda koş bandinda ama açık alanda yapılan Koşular daha yararlıdır :)

0|0
    0|0
    • Dogru soyluorsun. Soyle bir 15 kg verip disarida kosucam

• Kilonu sormuyorum söylemek istersen yoruma yazarsın %70 mutfakta biter is geri kalan kısım çalışmak önce mutfaktan başla calismaya :)

• Tamam

• Evet ter ile atarsin yağ ısınınca erir..

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Kazak yerine hava almayan naylonumsu eşofmanlar var, onlarla dene.

0|0
    0|0
    • War onlarda. Ama evde oldugumdan. Hava almam

• O ise yararmi

• Mantık olaraka aynı şey, istersen araştır netten. Bak bakalım yararı zararı var mı.

• Sen şu telefonla sana koçluk yapacak birini arayan kızsın

0|0
    0|0
  • Terlemek iyidir tabi kalın giyinmekle alakası yok fazla efor sarf ederek terlersen daha iyi olur kanımca

0|0
    0|0
  • daha rahat terlersin bu iyi birşey

0|0
    0|0
  • Çok ta zayıflama ama sıkılaş sadece çok zayıflamak yakışmıyo kızlara

0|0
    0|0
  • Kazak degilde esorfman ustu giyersen ter atman daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Oyle sıcaktan terlemeyle olmaz

0|0
    0|0
  • Vücuduna birkaç kat streç çekersen yaptığın antremandan neredeyse 2 kat fazla verim alırsın.

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...