Bu adamla nasıl başa çıkabilirim korkuyorum

Geçen gün kuaföre gitim kaynak yaptırmak için neyse yaptırdım beğenmedim çok berbat yaptı yapılan kaynakların 50 tanesi benimdi 50 tanesinide kendisi ekledi (150 tl istedi benden) kuaför o kadar çok konustuki beynim şişti saçımı yaparken ve ayrıca bana asıldı saçma sapan şeyler konustu canım sevgilim falan diye konustu adam biraz deli açıkcası bende parasını vericektm ertesi gün fakat o kadar iğrençliğe sinirlendim ve vermedim gidip saçlarımıda kendisine çıkarttırmak istemedim çünkü beynimi şişiriyor neyse sonuca geleyim dün beni yolda gördü bu insan biton hakaret etti gel saçlarını çıkarıcam o zaman dedi parayı niye ödemedin falan diye sonrada sokak ortasında bana doğru tükürdü yazıklar olsun diye çok içerledim bu durumu bugün gidip sparayı vermeyi düşünüyorum para sorun değil ama adam tekrar aynı şekilde bana saldırırmı ondan korkuyorum parayı öderken çunku iğreniyorum kendisinden ve korkuyorum.

Güncellemeler:
Bugün gittim koydum parayı masaya direk çıktım muhattap bile olmadım.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber gidelim hadi geliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yanında birisiyle git.

0|0
    0|0
    • Kimle gidicem cevremdeki her erkek korkak. kızla gitsemde onunda başına bir iş gelmesini istemem.

• helal sana

0|0
    0|0
  • babana söyle polisle git

0|0
    0|0
    • gerek yok babamı karıştırmaya eğer babama söylersem babam polisi falan katmaz orada katil olur o adamı öldürür babam o kdr yumusak biri değil

• peki sen bilirsin

• Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsun.

0|0
    0|0
  • mahalleden çocukla gönder herhangi biriyle genç 5 10 lirada ona harçlık ver

0|0
    0|0
    • Kuaför mahallede değil caddede

• al yanına birini sorun çıkartırsa versin coşkuyu...

0|0
    0|0
  • tek gitme sende

0|0
    0|0
  • kargoyla gönder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Git ver genelde erkek kuaförler kızlara karşı hep hayatımlı canım cicimli konuşurlar bu normal. parasını ver çok korkuyorsan bir arkadaşınla git. parayı verdikten sonrada bidaha oraya gitme bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • Yok adam sapıktı gerçekten bu anlaşılıyodu beni sürekli öpmeye kalkışıyodu

• ben bu yüzden erkek kuaföre gitmem :D e adam öpmeye çalıştığı halde sen hala o sandalyeden kalkmadıysan kusura bakma ama sende kaşınmışsın. :D bir adam beni öpmeye kalkıcak ben anında saç maç umursamam kalkar giderim yani.

• Ben kapıdan çıkarken yani saç bittiği zaman yapmaya çalıştı bunu uzaklaştım

• tek gitmemelisin ailenden ya da arkadaşlarından özellikle bir erkekle gitmen daha iyi olur !

0|0
    0|0
    • Benim hiçbir erkek arkadaşım böyle bişey için gelmez korkarlar başlarına bişe geleceğinden burada ailem yok yalnız yaşıyorum

• Ben gidip parayı vericem o anda bana bişey yapmaya kalkışırsa polisi arayacağım öyleyse direk polisle gidemem çunku adama parasını ödemedim

• tamam öyle yap ama sana bişey yaparsa mutlaka ara polisi gelir ( buarada hiç korkmana gerek hiç birşey yapamaz sana ) polisi unutma !

• erkek kuaförler öyle oluyo bazen bende nefret ediyorum o tiplerden o yzden hep bayan kuaförlerin benimle ilgilenmesini istiyorum..keşke sen ya saçı ya da parayı verseydin bu kadar büyümezdi olay.

0|0
    0|0
  • verme parasını falan haketmıs bu onu adam gıbı ısını yapsaydı

0|0
    0|0
    • Öyle düşündüğüm için vermedim yüzüme tükürünce adam sokak ortasnda başka şeylerde yapar diye düşündüğüm için vericem

• hıcbısey yapamaz polıse sıkayet edıcem sapık dıye bagır yolda bak yaklasabılıyormu

Yükleniyor...