Herkesin Çocuğu olacak olsa, çocuğunuza ne yazardınız şimdiden ?

Herkesin Çocuğu olacak olsa çocuğunuza ne yazardınız şimdiden ?

İlk göz ağrınız için neler yazardınız hamile olduğunuzu öğrendiğinizde ?

Güncellemeler:
Not: Erkekler hamile olamayacağına göre onlarda baba olacaklarını öğrendiklerinde ne yazarlardı acaba ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• bebeğimden bana mektup :)

Doğmamış bebekten güldüren mektup

Müstakbel anne ve baba,

Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.

Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

Fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım ppimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Rabbim seni bana hayırlarla göndersin. Bekliyorum seni miniğim.

Gelde ayaklarımın altına Cennet serilsin :)

Yazardım. Duygulandım yaa :'(

2|1
    0|0
  • canim pahasina da olsa seni dunyadaki tum kötuluklerden koruyacagima, ömrum boyunca hicbir beklentim olmadan sevecegime söz veriyorum yeterki gel derdim :d

1|0
    0|0
  • oyy bebeğim benim insallah sağlıklı doğarsın beni fazla bekletme doğduğunda biz hep yanında olucaz seninle hep güzel vakitler geciricez rabbimin bana minik hediyesi berkcanım beniimm :* <3 :)

0|0
    0|0
  • Yavrum evladım doğumda beni çok yorma olur mu hemencecik geliver :)

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin Bebeğimm.. <3 Adın Metin Oktay ..Galatasaray'dan başka takım tutma ihtimalin yok yani ona göre <3

0|0
    0|1
  • Seni hiç bir zaman hayatıma dahil edemeyeceğim için üzgünüm. Beni affet.

0|0
    0|0
  • Gavatın evladı eve geç kalma, beni üzme.

0|0
    0|0
  • inşallah her zaman beni mutlu edersin, yazardım

0|0
    0|0
  • Sen dünyadaki herşeylere bedelsin. Seni çok seviyorum derdim

0|0
    0|0
  • melindam ( benim güzel kızım demek ve aynı zamanda doğum sırasında annesini koruyan meleğin adıda demek ama bu bir söylenti tam emin değilim ) hayat seni yorabilir herşeye göğüs germen için ben yanındayım miniğim derdim :)

neden kız olarak düşündüm ben de bilmiyorum bir anda içimden geldi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece bayanlar mı "doğmamış bebeğe mektup" yazabiliyor dostum? Negatif ayrımcılığa hayır, #direnbabaadayı :))

3|0
    1|0
  • hoş geldin bebek

yaşama sırası sende

senin yolunu gözlüyor kuşpalazı boğmaca kara çiçek sıtma

ince hastalık yürek enfarktı kanser filan

işsizlik açlık filan

tiren kazası otobüs kazası uçak kazası iş kazası yer depremi sel baskını

kuraklık falan

karasevda ayyaşlık filan

polis copu hapisane kapısı falan

senin yolunu gözlüyor atom bombası falan

hoş geldin bebek

yaşama sırası sende

senin yolunu gözlüyor sosyalizm komünizm filan.

2|0
    0|0
  • "Evlat, ben baban.. Hayata karşı güçsüzüz hepimiz, ben de öyleyim.. Tökezlerim, yıkılırım belki; ama sana söz: Bana yaslanırsan senin düşmene-yıkılmana canım pahasına da olsa izin vermeyeceğim" derdim herhalde..

0|0
    0|0
  • hamile olmam tıbben mümkün değil.

2|0
    0|0
Yükleniyor...