KizlarSoruyor.com'a neden üye oldunuz gerçekten?

Bu siteye üye olma amacınız ne ? Bu site nereden aklınıza geldi ? Aramızda mutlaka kız tavlamak için, abazalık yapmak için, xper puanlarını dönüştürmek, zaman geçirmek için veya tecrübe kazanamak için olanlar vardır. Ben vakit geçirmek için üye olmuştum ilk başlarda şimdi ise insanların tecrübelerinden yararlanmak ve kendı tecrübelerimi insanlara aktarmak için.. Peki yaa siz ?

Güncellemeler:
ohaaa yanlış mı gördum yoksa 280 kısı yorum mu atmıs yuhh 14 gunde ne ler olmus be :D
315 kişi olmuş vay be

2|1
154|167

En İyi Kız Görüşü

• site aklıma gelmedi sadece googleda buldum ve değişik geldi.üye olurken buradaki büyük çoğunluğun amacının birileriyle tanışmak olduğunu düşünmemiştim.bu insanların ön yargıyla yaklaşıp "neden buradasın eşinin haberi var mı?" vs gibi sorularla canımı sıkmaları durumu var. sadece soru sorup cevaplandığını sanıyordum.ayrıca her site gibi burayı da siyasi,dini görüşlerle bir tartışma alanı (tartışmak güzeldir fakat saygı çerçevesinde,kimse kimsenin görüşüne küfür ederek karşı çıkamaz) haline getirmeye çalışanları görünce artık biraz soğumaya başladım.nedense artık insanlar küfretmeden bir yorum yapamaz hale geldi (bu sitede biraz çekiniyorlar fakat youtubeda ağzını her açan küfürlü cümleler kuruyor) çok yazık diyorum.

her şeye rağmen site güzel bakmadığım gün eksiklik hissediyorum :)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 153

• Yakınımdakilerin,neredeyse bütün tanıdıklarımın ha babam de babam

_gel ya arkadaşım şu mevzuyu konuşalım beni anca sen dinler sen anlarsın

_ iş arkadaşımın_ nişanlıma hediyenin yanındaki mesajımı n'olurr sen yazsanaaa

_ abla ya bizimki bana yine böyleyken böyle yaptı ben şimdi ne yapayım,

_ esnafın biri bile_ terzi Mualla borcunu getirmedi sen tatlı şeker çıtlatırsın hadi be bacım

_ komşumun yok _ kedim ağaca çıktı nereyi arayım ? diye bile bana

sormasından, yazdırmasından, anlatmasından

sıkıldım usandım derken,burayı bulunca, madem mübarek güzin ablayla google amca çiftleşmesi bir varlığa dönüştüm, çemberi hem değiştirip hem de büyütelim de havamız değişsin kafayı kırmayalım dedim takıldım kaldım..Yarım ay devirdik bakalım

Eh hayırlısı:))

1|3
    0|1
  • google a sorduğum 2 soru burdan çıkınca üye olayım belki ilginç şeyler öğrenirim ben de sorarım dedim sonra üye oldum şimdilik pişman değilim :) bazen çok boş sorular sorulsa da gayet güzel bir site olmuş insanın merak edip etmediği çoğu şeyi öğreniyor bence :)

0|2
    0|0
  • sıkıldığım için

0|2
    0|0
  • arkadaşım siteyi önermişti. bakındım üye oldum. niye oldum? şöyle. etrafımdaki insanlara söyleyemediklerimi buraya yazdım ve fikirler aldım. yardımcı olmasa da bazı cevaplar farklı açıdan da düşünmemi sağladı. bazen gırgırına takıldım. vakit geçirdim. bu yüzden.

1|2
    1|0
  • Internet'te bazı sorulara cevaplar araken sık sık bu sitenin sonuçlarda çıktığını fark ettim. bu şekilde ilgimi çekti ve hoşuma gitti. ben de üye oldum, memnunum :)

0|2
    0|0
  • 1 bucuk sene oldu hatırlamıyorum belki daha fazla

0|2
    0|0
  • googlede birşey ararken çıktı karşıma nasıl bir yer olduğunu bilmiyordum bile üye oldum zamanla öğredim vakit geçiriyoruz işte :)

0|2
    0|0
  • Zaman öldürmek için :D

0|3
    0|0
  • can sıkıntısından.

0|3
    0|0
  • Sorular falan çok hoşuma gitti

0|2
    0|0
  • Brazzers sifresi bulmak icin.

0|4
    1|3
  • bende ilk vakit geçirmek için girmiştim sonra bu ortamın sorularıma cevap alabileceğim sosyolojik bir ortam olduğunu farkettim.

0|2
    0|0
  • hahah, abazalık için olanlar bence itiraf etmeyeceklerdir :) Kafama takılan bir soruyu sormak için üye olmuştum ama alışkanlık oldu :)

0|3
    1|1
  • İnsanlara yardım etmek ve düşüncelerimi belirtmek hoşuma gidiyor.. Ondan sanırım.

0|3
    0|3
  • Erkek düşürmek için : /

1|5
    1|2
  • Erkek düşürmek için üye oldm.d

2|4
    1|4
  • Ne zaman bıseymerak edıp yazsam Google a cevabı kızlar soruyorda çıkıyordu bende bu yüzden üye oldum :)

0|2
    0|0
  • 2011 de mail gelmişti, tanıtım maili. Zaman geçirmek için Üye oldum zaman olmadığından çıktım. Soru sormak için tekrar girdim.

0|2
    0|0
  • öylesine denk gelip üye olmuştm.

0|1
    0|0
  • arkadasımla oturuyoduuk bu siteye girdigini gördüm ''vakit geçirmek için harika bir yer sen de üye olsaana'' dedi bende oldum :) oda face de görmüüş sitesi sanırımm..

0|2
    0|0
  • önemsediğim 1 den fazla sorunuma 1 soruyla olabilicek ihtimallerin sebebini ve sonucunu öğrenmek için üye oldum

0|2
    0|1
  • Bir şey sorup çıkacaktım.

0|3
    0|0
  • Google bişe sormuştum bu steye yonlerdrdı baktm cevaplar samımı bnde soru sormak için uye oldum.

1|3
    1|0
  • Bende iyilik meleğiyim ya bildiğim yararlı bilgileri ihtiyacı olana aktarmak için üye oldum :) Bir başka sebepte vakit geçirmek tabi..

0|2
    0|0
  • zaman geçirmek

0|2
    0|0
  • Arkadaş aracılığyla zaman geçirmek maksatlı.

0|2
    0|1
  • Yorum yazmayı sevdiğim için üyeyim burada :)

0|1
    0|1
  • bi kac problemim vardi kimseyle paylasamiyordum onlari burda paylasip sizden yardim almak icin uye oldum ama hala o problemlemlerimi soramadim...

0|2
    0|0
  • bende belki faydalanrm dye üye oldum :)

0|2
    0|0
  • google amca ziyaretçi olarak atadı.. sitenin yapısı sosyal ortamı ilgimi çekti.. tam da site açma planları yapıyordum sankim kopya çekmek için kaydoldum.. ayy itiraf da ettim sonunda... :P

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    123

Erkekler Ne Diyor 167

• başk amaçlarla girerdim yani ben yazılımcıyım site arıyordum yani memurlar net varya onun öğrenciler.netini yapacaktım site adı ararken erkekler.net dedim birşeyler oldu bu sitede buldum kendimi :) üye olduundunu gördüm mesaj atıldını falan öyle sonra açtım kaptıtım hesabımı bu 5 hesabım :)

0|0
    0|0
  • İlk bir saatlik süre içerisinde sadece vakit geçirmek için, ama ilerleyen zaman diliminde ise bay ve bayan üyelerin düşünce va davranışlarından yola çıkarak çeşitli konu hakkında ki görüşlerini analiz edebilmek için :) Tabi bunun içerisinde uygun kafa yapısına sahip insanlarla iletişime geçebilmek yeni dostlar edinebilmek için ...

0|0
    0|0
  • kader beni buraya sürükledi

0|0
    0|0
  • Face de poker oynamaktan bıktım ama hastalık olmuştu bırakmak için girdim bıraktım ama şimdi de burayı nasıl bırakacam? Sanırım yine pokere dönecem :D

0|0
    0|0
  • Stress atmama bire bir, e arada bir yardımımız da dokununca gayet keyifli oluyor. Hem milletin genel anlamda düşüncelerini anlamış oluyorum.

Kadınları çözüyorum...da burda hep kızlar varr

0|0
    0|0
  • Bir ara maske filan alayım dedim, sonra doğal yağları gördüm, doğal olduğu için alayım dedim ama ilk başta nette arama yaptırdım, şansa burası birkaç kere. Bende en son merak ettim, sitede soruları gördüm, anladığım konular var diye üye olup yazdım. Sonra iş yerinde otururken veya evde oyalanırken zaman geçirmek için girip yorum bırakıyorum.

0|1
    0|0
  • Kızlar soruyor bir soru cevap sitesinden ziyade soru cevap adı altında bir forum sitesini andırıyor, aslında beni en çok çeken de bu oldu, vakit geçirmek için ideal bir site. Vakit geçirmek için, paylaşım yapmak için, paylaşımlardan yararlanmak için üye oldum :) Ve uzun bir sürede burada olabilitem var :)

cut.

0|1
    0|0
  • Daha öncede böyle bir soruyu cevaplamıştım.

Bilgimin, kültürümün zekatını buradaki insanlara dağıtıyorum.

Aynı cevabı veriyorum, fikrim ve meziyetlerim değişmedi.

0|0
    1|0
  • vakit geçirmek ve tecrübe kazanmak için.

0|0
    0|0
  • İşten bunaldığım zamanlarda oyalanmak için giriyorum. çok seviyeli, kaliteli insanlar yazılarından belli oluyorlar. Bu arada ipe sapa gelmez hedeflerini gerçekleştirmek için gelenlerde çok...Yalnızlık zor...İnsanlar klavye başında bile konuşacak, içini dökecek , kavga edecek, patronuna öfkesini dökecek birini arıyorlar..Her tip desen model ve yaştan insanlar var..isteyen istediğini yazıp soruyor..bilen bilmeyene aktarıyor..işte böyle...böyle...

0|0
    0|0
  • Çok boktan bir soru sorayım diye üye oldum. Sorum gerçekten leş bir soruydu. Kafa yaptılar benle. Dalga geçenlerden biri lisede aşık olduğum kızdı. Buldum diye sevindim, İl dışına taşınmış, muhabbet ederken bir gün bir baktım ''böyle bir kullanıcı yok'' dedi. Ne bahtsızım arkadaş ''tuttuğu dalı kurutmak'' bu olsa gerek :) Yeniden döner diye bekliyorum bakalım.

0|0
    0|0
  • komünizmi yaymak ve internette bir kurtarılmış bölge yaratmak için ^^

1|2
    1|2
  • kadın var dediler geldik

0|0
    0|0
  • yalancıktan söyleyecektim, gerçekten demişsin, onu görünce vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • ben bişeyler ararken karşıma çıktı sonra bir soru sorana cevap yazdım gönderdim tak üye olun diye bişey çıktı oraya cevap yazmalıuydım üye oldum sonra cevap yazdım hala da yazıyoruım arada bir sorarak :D

0|0
    0|0
  • tamamen google,vakıt gecıyor hemde

0|0
    0|0
  • saçma sorularda saçmalamak ciddi sorularda yardımcı olmak

0|0
    0|0
  • Zaman Geçirmek

0|0
    0|0
  • İnsanlara yardimci olmak icin uye olmustum. Fakat zaman icinde hic hesaba katmadigim kendiliginden gelisen bazi olaylar oldu.

0|0
    0|0
  • KİzlarSoruyor.com a neden üye oldum ?

Bazı arkadaşların şahsıma ihtiyaçları olduğunu gördüm ve üye oldum

Bazı nasihatlerde bulunduk, bilgiler verdik yeri gelince eğlendik.

Sevdim kerataları, ayrılmak zor bunlardan

Bir slogan bile buldum buraya;

En güzel muhabbet burada dönüyor,

En garip sorular buradan çıkıyor

Sanal dünyanın efsane adı; KızlarSoruyor."

Alkışlayın

1|1
    0|2
  • Aşk acısı çekiyordum iyi gelmişti geçende de 1 yıl oldu diye mesaj geldi :D şaka gibi ya.

0|0
    0|0
  • Bir süre misafir olarak takıldım. O zamanlar sevgilim vardı kavga ettik ben de soru sorabilmek için üye olmuştum.

0|0
    0|0
  • Anket sorusu için üye oldum. Kendi anketini yarat diye teşvik te var. Bence tam isabet. Üstelik googlede arama yaparken kendimi birden burada buldum.Birşey beni bu siteye attı benimde hoşuma gitti üye oldum.

0|0
    0|0
  • Kızlar ne soracak diye merak ettim. reelden pek farklı soru sormadıklarını anladım kerpetenle laf alıyoruz yani burada da:D

0|0
    0|0
  • Arifin golünü ararken buraya geldim

0|1
    0|0
  • arifin manchestere attığı gol muhabbeti dönüyodu yorumlarda googleye yazayım bakayım dedim nasıl atmış diye biride burda başlık açmış girdim üye oldum sonra yani harbiden arifin manchestere attığı golü arıyodum buraya geldim:D

0|0
    0|0
  • He la...

İlk başlarda üye olmayacaktım. Kız lafı geçen bir internet sitesinde ne abazalar vardır diye.

Sonra sorular cezbetti. Sonra cevaplayanlar cezbetti. Sonra bir baktım abazalaşmışım.

Farkeder etmez atarlı giderli tavrı takınıp kendime gelmeye çalışıyorum.

Geliş sebebim şirin bir de çok konuşan bir kız bulup boyna sohbet etmek. Daraldım biliyon mu?

0|0
    0|0
  • Hem zaman geçirmek için, hem de muhabbet oluyo. Bi de yalnız olmadığımı hissediyorum :) benim durumumda olan bir sürü insan varmış.

0|0
    0|0
  • xper biriktirip günün sorusunda buraya neden üye oldunuz diye sorarak ilgi çekmeye çalışmak için üye oldum..

0|0
    0|0
  • duygu ve düşüncelerimi paylaşmak için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    137
Yükleniyor...