Kapat

Facebook arkadaşımın resmini beğendiğim için benden ayrıldı. Ne yapmam gerek?

selam ... size bişey soraçam benim erkek arkadaşım 15 yıllık çocukluk arkadaşı var (bayan) ama Şu an dul ve 1 çocuğu var ben görüşmelerini istemiyorum ama erkek arkadaşım beni dinlemiyo geçende mesajlarını gördüm para lazım bana kontör atarmışın gibi şeyler ben çok kızdım görüşmiçeksin dedim tamam dedi sonra aradan 2gün geçince facebook arkadaşımın resmini beğendiğim için benden ayrıldı.. bu urumda ne yapmam gerek ..?

Güncellemeler:
sordugumdada arkadasım kac yıllık dıo nasıl vazgecımm dıyo ama ben rahatsız oluorum
ben kıskanıodumm ne olursa olsun kac yıllık arkadası olursa olsun sızce yaptıım yanlısmı

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç senelik erkek arkadaşınızdan, sırf siz istediğiniz için 15 yıllık arkadaşıyla görüşmemesini istediniz?

1|0
    0|0
    • 6 ay

• saçmalamaktan bahseden sensin yahu, ne saçmalıyos diye soran ben miyim?

6 aylık sevgiline gidip, senin için 15 yıllık arkadaşından vazgeçmesini isteyen de sensin. herifin hayatına ne kattın, ne kadar zamanını adamla birlite geçirdin de kendinde bu hakkı görüyorsun ben onu anlamaya çalışıyorum

• ben sadece buraya gorusumu yazdım belkı haksızımdır dıe yazdımda sacma gelebılırde sana sonucta ben onun sevgılısıyım bana ters gelıodu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• bukadar baskı uygularken senın bunu yapman gerılmıs halatları patlatmıs bukadar ustune gıtmemen gerekıodu yasak seyler daıma guzeldır eger erkek arkadasın bıraz mantıklıysa zaten 15 yıllık arkadasının bırtakım yaklasımlarından nıyetı anlayıp uzak tutar kendını

0|0
    0|0
    • ama cok aradım telefonu acmadı hep mesgule verdı ozur dıledı gene nafıle yokk

• eger gercekten yardımım dokunduysa ne mutlu en guzelı bırseylerı yolunda bırakmak zorla ıteleyıp durmakla olmuyor

• haklısın ama yedırsende yedıremesende sonuc olarak yasanmıs bır olay bak yerı gelıyo anamız babamız öluyor kabul edemıyoruz ama zamanla alısıyoruz butur seylerın ustesınden rahatlıkla gelırız bu sekılde dusun nekadar kabul edemesende olan oluyor kendını yıyıp bıtırerek bıseylerı degıstıremıyorsun

• Dul bir kadından arkadaş olmaz helede para istiyorsa; erkek faydalanma peşinde kadında onu sömürme , arkadaşlık adı verdikleri tabir niyetlerini örttükleri bir yalan yorganı sadece.

0|0
    0|0
  • Kardeşim çok saçma bir neden face fotosu beğendin diye ayrılık mı olurmuş. Sadece bir neden bulmak istemiş o kadar.

0|0
    0|0
    • bılemıyorum kafam cok karısık neden bole yaptınıda anlamadım

• seven sklırmı yha cok merak edıorum ne olursa olsun seven sklırmı sevıorum dedgı ınsandan

• Seven sıkılmaz , hayatının adamı değilmiş malasef. Allah daha iyileri karşılartırsın. Allaha emanet ol.

• N e yani bir resim beğenmeyle seni bıraktımı vışş . . .çok seviyosan mücadele et ama canın acımıyosa herkes kendi yoluna . . .

0|0
    0|0
    • ben cok mucadele ettım hep tartısmamızda aradım sevıyorum ama napım artık evet benı cok sevdgını soluodu ama bır begenı yuzune bıtırdı

• 6 ay ır ama sık blsuoduk telefonda bırbırımıın nefesıyle uyuoduk dusun artık

• sık buluşmak neysede buluşma dışında msn- face- tel- mesaj gibi şeyler aşkı çabuk tüketio onlarsızda olmuyo ama bu gerçek maalesef özlemiosun yeri gelio konuyu dağatmıyalım aramazsan ararmı acaba sen deli gibi aramasını isterdin sen ararsanda gene aynı çıkmaz bir durumdasın ama acele etme biraz bekle.

• arkadaşını seninle tanıştırdı mı?tanıdıktan sonra görüşmemelerini istediysen bir şeyler fark etmişsindir.

0|0
    0|0
    • festen tanısmıstık ama dul bı kadın yha tamam arkaası ama her dedıgı her cardı yere gıdıyodu kızın maddı durumu ıı degıl yardımcı oluodu bende rahatsız oluyodum acıkcası bıde arkadasının eskı karısı

• fazla sıkma ona biraz zaman ver

0|0
    0|0
    • bu konu yuzunen cok tartısıoduk hep ayrılıp barıstık ama her seferınde ben gurursuzluk yapıp arardım

• zamandan ne anlıolarkı :(

• ağzına sıçman gerek ama seninde saçını yolmak gerek bir erkeğin resmini niye beğeniyorsun sakın arkadaşım deme o da sana buda benim arkadaşım der

0|0
    0|0
    • bende hatalıyım ama aradım cok ozr dıledım sınırlıyım acmam dedııı olmıcak senle falan gb seler dedı

• bırak desin sende geri adım at yoksa tamamen gider özrünü dile ve bekle

• ınsaaalah beklıorum aramıcanmı bıle bıle

• telefonunu karıştırdığın için ayrılmıştır bence.

0|0
    0|0
  • dul kalmamış aynı zamanda yamanmış o sevgiline ...

0|0
    0|0
  • Kafaya takmadan yoluna devam etmek en mantıklısı . Yürümez , yürütemezsiniz.

0|0
    0|0
  • unut onu acı çektirmeye bak köpek gibi ayağına geri gelicek

0|0
    0|0
  • yaş kaç harbiden merak ettim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• gözü o kadında bahane aramış.

0|0
    0|0
  • En ufak şeyden ayrılması bahanesi olmuş bence ve o dul olan kadının da sadece arkadaş oldugunu sanıyorsan yanılıyorsundur resmen postalamak için bahane bulmuş sana...

0|0
    0|0
    • erkek arkaasının eskı karısı dıyımm ole bısey kızla bende konustum

• Konuşsan bile ilişkileri olup olmadıgını anlayamazsın bence her şey göründüğü gibi değildir

• allahım ne zor bı durum bu yhaa

• bence sonuna kadar haklisin. kiz-erkek arasindaki arkadasliga hicbi zaman inanmadim zaten

0|0
    0|0
  • bişey yapma, ayrılmak için bahane aramış onu bbulmuşş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...