Sevgilinizin sizi aldattğıını nasıl anlarsınız?

sevgilinizin sizi aldattını nasıl anlarsınız ve oyle bir sey yapmiş olsa tepkiniz ne olurdu

1|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sevgilin bu konuda profesyonelse eline yüzüne bulaştırmaz bu nedenle hayatta anlamazsın. Ama profesyonel bir erkek olarak sana şunu söyleyebilirmki eğer sevgilinin uzun süre telefonu kapalı oluyorsa, cep telefonunu yanından hiç ayırmıyorsa, zırt pırt mesajlarına ve maillerine bakıyorsa, normalde hiç aramadığı zamanlarda seni arayıp hal hatır soruyorsa, varsa arabasının kilometre sayacı anormal derecede artıyorsa, sana karşı olan cinsel isteğinde azalmalar varsa şüphelenmeye başlayabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bana karşı fazla iyi veya fazla mesafeli olmasından

Haftada veya ayda 1 bir dk telefon diyerek fazla dikkat çekmesinden

Zaman zaman çeşitli küçük işlerden bana vakit ayırmamasından

Belirsiz şekilde sıkılmasindan

Kendini zorlamasindan

Moralinden

Ilgisinden

Bakışından ve tebessümünden

Cut.

0|0
    1|0
  • Kafatasından

0|0
    1|0
  • Silahlar gonusur ulen..

0|0
    0|0
  • Tepkim ne mi olurdu? link

1|0
    0|0
  • Telefonundaki mesajlar bölümünün hep boş olması. :)) Tecrübe ile sabittir. O mesajlar kısmında sizden başka kimseyle konuşmuyor gibi gözüksede pek inanmayın.

0|0
    0|0
  • tepkim ikisini buluşturdum

al dedim ver buna oğlanın üzerine ittim

ömür obuy acısını çeker heralde

gökhan türkmen hesabı (bir öykü)

0|0
    0|0
  • kafama bakarım :P bir şeyler çıkmıış mı diye

0|0
    0|0
  • Çekirge bir zıplar iki zıplar ama üçüncüde yakayı ele verir. Sonrasında da onu hesaba alıp tepki bile vermem. Bitiririm herşeyi.

0|0
    0|0
  • Telefonla normalden fazla ilgilenmesi face şifresini ya da telefonunu istediğinde konuyu degıstırıp olayı degıstırmesı panik olur bide allaaaah yinede görmeden bilmeden hareket etme

0|0
    0|0
  • malesef ben cok mal salak biriyim anlayamiyorum aldatsa tamam bidaha ypmucam diyip erteeigun yine yapsa anlamam heralde

0|0
    0|0
  • zaten bu anlansaydı aldatma olmazdı

0|0
    0|0
  • ben hayatımda bir kere aldatıldım 4 5 sene önceydi kızında beni altaddı cocugun halini görmek bile istemezdiniz öyle sölim :)

0|0
    0|1
  • teknoloji sayesinde çok kolay ve şut

0|1
    0|0
  • Babab bile mesajıma geç cevap yazsa şuan kesin aldatıyordur annemi diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • ayrılırdım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sahtekarlığın yolu kısadır, gercek olup olmadığını öğrendiğim anda ardıma bakmadan giderim

0|0
    0|0
  • sevişirken

0|0
    0|0
  • kocan seni aldatmışsa penisini kokla anlarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şutlarım napcam.

0|0
    0|0
  • telofonunu elime aldığım da geri alıyosa hemen elimden yanındayken sürekli mesaj geliyosa şüphelenirim.öğrenince de tokadı basıp onu terkederim

0|0
    0|0
    • İki parmağını herifin burnuna geçir bir güzel Çek, ondan sonra geçir tepiği apış arasına, ondan sonra istesede yapamaz zaten

• Haber alacağım sağlam bir kaynak vardı, o da bunu biliyordu. O nedenle hiç cesaret etmedi :)

0|0
    0|0
  • Salak çok belli etmişti ..

0|0
    0|0
  • tepki verip seviyesine düşemem onsuz yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Telefonuna, baktığımda panikliyorsa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...