Hayatınızda gördüğünüz en büyük adaletsizlik?

Hayatınızda gördüğünüz en büyük adaletsizlik nedir?

benim hayatımda gördüğüm en büyük adaletsizlik rte nin başbakan olması ve daha okuma yazmayı zor öğrenen üniversite okumamış adamların üniversite mezunlarından fazlasıyla zengin olması

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• almanlarin yahudilere yaptiklari insanlik disi soykirim.

osmanlinin bir döneminde alevilere yapilan katliam.

k.everin kürt halkina yaptigi zulm.

abd-israil ikilisinin müslüman ülkelerde yaptiklari katliam.

muhabbet kusumun kendi tabagini birakip benim tabagima saldirmasi ve pilavimin icine zicmasi, tabak koymusum önüne pilav vermisim yani benim hakkimi talan etmenin amaci ne ):

vs.

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• o bahsettiklerin adaletsizlikle alakası yok. rte bir şekilde insanları uyutmayı başarıyor ki bu da bir başarı ve hedefi uğruna herşeyi göze alan bir tip yani insanların donunu indirse bile kimsenin ruhu duymaz. okumayan adam mevzusuna gelince nice üniversiteli var ki adam daha iki lafı bir araya getiremiyor ve kendini geliştirememiş. okumayan ya da okuyamayan bazı insanlar da kendini geliştiriyor ve ayı mayı ama gecesini gündüzüne katıp çalışıyor.

1|0
    0|1
  • Adaletsizlik diye bisey yoktur kafası çalışan biri kendi adaletini saglar.. Bosuna üzülmeye gerek yok..

0|0
    1|3
  • hayatta görüdğüm en büyük adaletsizlik, burdan her hangi bir üyenin hakaret edecek derecede yorum yapıp, sonra cesaretsizlikten ötürü cevap vermemi engellemesidir. kaynar sular dökülüyor kafamdan aşağı.

0|2
    0|0
  • işçilerin aldığı ücret. açlık sınırının bile altında devlet işçiyi açlığa mahkum ediyor yani...

1|1
    0|0
  • adalet turkiyede her yerde aranilan bisey

.

0|2
    0|0
  • ben böyle işin içine ıçarım arkadaş o kadar sene okuyacam o profların kahrını çekiçem sonra onlar zengin yok öyle dünya

0|0
    0|1
  • Hayatı adaletsiz kılan tek noktanın .. sadece bir kagıt parcası üzerine kurulu oluşuu...

0|0
    0|1
  • Bu benim sorum bu benim tarzim hirsiz was here :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...