Uzun ama lütfen yardım edin

Arkadslar benim erkek arkadsm izine geldiğinde cok değişmişti askere cok farklıdı ve geldiğinde cok farklıydı neyse aldattı beni ve ayrıldık askere gitmeden konustuk ama barışmadık askerde konuşuyoduk nasılsn flan işte dün gece konuştuk uzunca ve yapamadıgını beni çok sevdiğini ama sorumluluk alamadığını onu yargılamamam gerektiğini söyledi.Bende benden sonra kimsenin ahını alma benim ahım yeticek sana dedim bu kadar kötü olamazsın dedi Bende sen bu kadar kötü oldun hayatımın kötü oldugunu bile bile girdin inandım her şeyimle inandm ama sen beni yarı yolda bıraktın.Sana her gece ağız dolusu ah ederken sen bunu hak ettin.Şimdi tek isteğim benim çektiklerimi çek dedim.Sizce yapmamlımıydım ama acı ceksin istiyorum yardım edermisiniz lütfenn

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• yok artk birebir yasadklarımız ... sen ah et etme Allah yukarıdaaaaaaaaaa zaten ona havalee et ...

0|0
    0|0
    • :D bilmiyorum ne yapmam gerektigini demekki coğu erkek aynıı :)

• aynı tatlım aynı bir sen çekmiyon yanlız değilsin .)

• öleeymişş :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bence hiç konusma bile zaten bak o tekrar dönmesi emin ol baskalarınada aynısı demistir boşta kaldıysa aklı simdiye kadar nerdeymis ve hepsini geç aldoatmış seni.. konusmam bile hatan orada bence.. yüz vermeyeceksin

1|0
    0|0
  • adam aldatmış seni herşeyi yapmaya hakkın var. asker diye ortalığı götürecek hali yok, iyi demişsin sayende adam olur belki.

1|0
    0|0
  • en dogrusunu yapmissin herseyi kabul et ama ihaneti asla kabul etme arkadas sen onu aldatsaydin onunda hisuna gitmezdi

1|0
    0|0
  • bacım sen en yakın psikayatriye gidiyorsun böyle böyle diyorsun erkek zaten askerdeymiş orda anlar hatalarını sorunlarını sendende özür dilemiş hatasını anlamış sen halen bildiğini okuyorsun neyse şimdiden geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yahu neden aci ceksin. biraz empati kur sen cekmek istermiydin

0|0
    0|0
  • werdinmiydi ona

0|0
    0|0
  • bunu buraya yazmaya gerek yoktu gereksiz

0|0
    1|0
    • neyi gerekli oldugun size sormıcam burası insanların biribirnden yardım alması için yapılmıs bir site

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldatan insani bir daha aranir mi allah askina hic konusmamaliydin ama en dogrusunu yapmissin.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederimm ama işte içine söz gecireemiyosn

• evett artık biraz daha güçlüyüm :)

• Oyle olmasi lazim zaten canim :D

• iyi demişsin hepsini hak ediyo ama senn yernde olsam selam bile vermem bni aldatan adama

0|0
    0|0
  • asker o ya nasıl kıydın?

0|0
    0|0
    • o izinie geldiğinde bana nasıl kıydı benim duygularımla oynadı 2 sene sonra cıktı bana ben sorumlulk alamıyorum evlilik bana cok uzak dedi

• benim çektiğimi oda ceksin istiyorum o 7 ay ordayken ben her gece her gündüz onu düşündüm acmı tokmu iyimi diye ben asla hak etmedim ki

• haklsın ya ama allahınn adaleti çok güzelim dert etme ;)

• aldatması zaten herşeyi hak ettiğini gösteriyor ama beddua etmesen daha iyiydi dönüp dolaşıp yine seni bulmaz umarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...