Gs bu sezon kaçıncı olur?

Gs bu sezon kaçıncı olur ?

• Başakşehiri geçip 3. olacağız
    25%(1)27%(7)Oy Ver27%(6)
  • Aman geçen sene gibi 6. olmayalımda 3. iyidir
    75%(3)73%(19)Oy Ver73%(16)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
https://m.youtube.com/watch?v=qqV6av8l4Q4
Size bu maçı armağan ediyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 3 zor nerdeyse imkansız hatta. İlk yari iyi oynadıkları mac sayisi bir elin parmağını geçmez. Muslera ve bruma ile nereye kadar gidecek. Forvet ve defans sıkıntısı ortada. Eren ilk haftalardan sonra kayboldu stoperde semih chedjeu berbat. Serdar Aziz sezonu kapattı sağ bek hala sabri. Orta sahada da selçuk ve sneijder eskisi gibi değil

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Şıkları görmesem soru gayet iyi dicem ama şıkları gördükten sonra gözümde 1xperlik fbliden farkınız kalmadı artık sizinlede o seviyede futbol konuşuruz yapacak birşey yok. yeri gelir 6. oluruz yeri gelir 3. oluruzda Allah bize sonradan görme olmayı nasip etmesin..

0|0
    0|3
  • Goren de sanacak ki tuttugü takim (her ne ise) gs'ye 10 puan fark atmış. Tamam gs kötü top oynuyor belki ilk 3 e giremeyecek ama kepazeligin anlamı yok

1|1
    0|1
    • Aynen öyle. ofsaytı anlat desen anlatamaz. lafa gelince dalga geçmeyi iyi bilirler

• @__DişiAslan__ Canım ben şikayet etmedim. O kadar dengesiz birisi değilim.. Kimin şikayet etiğini bilmiyorum..

• 2 veya 3

1|0
    0|0
  • Sadece sana bakıp şükrediyorum bundan daha iyiyim diye

1|0
    0|0
  • bence Galatasaray 4. olur oda musleranın sayesinde

0|1
    0|0
  • 5. olur sanırm

0|2
    0|2
  • Eğer düzgün transfer yapmazsa geçen seneki gibi olur ligin ikinci yarısı sert geçer

0|1
    0|1
  • Şampiyon olursa hiç şaşırmayın. En kötü oyunu bile farkın açılmasını engelliyor. Galatasaray Türkiye'nin en iyi takımdır. Bunu biliyorsunuz ama kabullenemiyorsunuz 😂

0|0
    0|1
  • 9. olur

0|0
    1|1
  • Feto desteği olmayınca böyle oluyorlar işte geçen sene gördük

0|3
    0|2
  • en fazla 6.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2