Şu videonun ilk dakikalarını izler misiniz?

Gerçekten bunaldım.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.Fakat,o dönemde yaşamamış bir insan nasıl olurda yıllardır yanyana yaşıyormuş gibi bu kadar emin konuşabiliyor ?! ve şunuda söylemeliyim ki bir hoca olan insan kalkıpta kendini ilk yargılayacağına neden başkasının dini ve özel yaşamı hakkında eleştiri yapıyor? Bu nasıl bir saygısızlık böyle! Atatürk'ü sevmek zorunda değil insanlar fakat saygı duymak zorunda... Atatürk demek atalarımızın ordusu demektir.Atatürk'e laf etmek topraklarımıza başlı başına saygısızlık etmektir.

Sen bugün bu şartlarda yaşıyoran bizzat Atatürk'e borçlusun.İlk Cenab-ı Rabb'imize onu bize verdiği için... Sonra Atatürk'ün ihtişamına ve yaptığı geceli gündüzlü yıllarını hayatını ayırdığı o çalışmalara ... Bizzat borçluyuz. Adam yememiş içmemiş ve bu düzene ayırdığı hayatı adına eşinden bile vazgeçmesine neden olmuş.Mutluluğu halkta arayan bir adam Mustafa Kemal Atatürk...

Bu örülen duvarlar peki neden yıkılma çabasında? ...

Bugün yaşamış olsa Mustafa Kemal Atatürk... Avrupa'nın parmağının ucu bile değmezdi bu topraklara... Halk aşkıyla doğmuş Atatürk... Bugün onun bize açtığı bu topraklarda o kadar can yatıyor ki... Hepsi Mustafa Kemal Atatürk ve ordusu sayesinde... Bugün böyle bir savaşa girsek;Ülkenin erkek nüfusu oldukça azalır.Çünkü,hiçbir çevik kuvvetimiz yok.Eski ihtişam ve fedakarlık diz boyu değil.Para ön safhada... Halk yarı yarıya ve ikiye bölünmüş.İkiye bölünmüş bir devlete devlet demek yakışık almaz.

işte o video ;

link

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürkten sonra bu vatanı tekrar bölmek ve kendi planlarını uygulamak isteyen dış ve dış destekli iç güçlerin her alanda özellikle dini hassasiyeti bulunan milletimizi dini kullanarak provoke etmeye çalışıyor ki bundada başarılı oluyor...

Atatürkün yaptıklarını yok sayan onu kabul etmek isteymenler zannediyorki bu vatan yine böyle kalacaktı bilmiyorlarki Atatürk ve ordusu olmasaydı kimin dölü olupda nerede yaşardı kimin p*çi olurlardı..! Dar bir zihniyet ve dar bakış açısı hatta kontrollü yönlendirilen bakış açısına sahip kişilerin hala bu ülkede üst noktalarda yer alması ne kadar acınacak bir durumda olduğumuzun göstergesi, dış güçlerin oyunlarını üstümüzdeki etkilerini bilip bu söyleyip sonra yine onlara hizmet etmek ne derece bir pazarlıktır ve hangi uyuşmuş beyinle inkar edilerek yapılır anlatmak ve anlatmak mümkün değil , çünkü onlara körükörüne inanan kendi benliği ve zekası gelişmemiş insanlar mevcut bunu kıramadığımız sürece geçmişimize hakaret ve hiyanet devam edecek ve bir gün filistin gibi yok olma noktasına geleceğiz işte o zaman bu zihni karanlık kişiler Atatürk dirilsin diye dualar etmeye başlayacak ama iş işten geçmiş olacak...

Bu tür adamların yorum yapabilmesi için ilk önce Kuran-ı Kerimi sonrada tarhini iyice öğrenmeliki ağızlarından çıkana kendileride inansın...

1|0
    0|1
    • Çok güzel bir yorum çok teşekkür ederim. Eline,ağzına,zekana sağlık... Olayı zaten deşifre etmişsin.Keşke bizim gibi düşünebilen insanlar, bu insanların yerinde olsakta,adam etsek bu ülkeyi...

• Senin dusuncende fikirlerinde insanlarin cevrede olmasi guzel ve bu dusuncedeki kisilerin arkadasim olmasi benim icin gurur onun icin izin verirsen seni eklemek istiyorum

• elbette estağfirullah :))

Erkekler Ne Diyor 3

• bir Atatürkçü, laik demokrat türk kadını ile karşı karşıyayız.

0|1
    0|0
  • ön yargılı düşünmemek için diğer tarafıda dinlemek lazım link

0|0
    0|0
  • dayanamadım kapattım kusura bakma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sözde arap baharı da bop projesiydi , mursi de bu projenin elemanıydı ne oldu da ABD 1 senede fişini çekti ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...