Ya şu görüntü çok hoş değil mi?

yanlardan iki cizgi ortadan da hafif bir cizgi.. fazlasini kadinlarda sevmiyorum ama boylesi cok hos.. evde calisarak bu karın kası yapilir mi?ya şu görüntü çok hoş değil mi ??

0|0
936

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• plank çalış mekik çalış 1 ayda aynısı olursun düzenli çalış ama

1|1
    0|0
  • Biz asıl saklı olan hazinelerin peşindeyiz.
    Sen gelmiş çizgiler diyorsun...
    Canı cehenneme onların 😃

0|0
    0|0
  • Yapilirda buyuk gögüsler bu fizikte itici. Eger seninkilerde buyukse bosver.

0|0
    0|0
  • Hoş tabikide bütün kızlar karın kaslı erkek arıyor birşey yok bizde böyle arıyoruz sonra adımız abazaya çıkıyor buldunda bunuyor oluyoruz cıks ayıp 😅

0|0
    0|0
  • Evet, çok hoş

0|0
    0|0
  • Mutfak kası

0|0
    0|0
  • gogusler de iyi gibi

0|0
    0|0
  • Hoş evet.

0|0
    0|0
  • Mekik cekeceksin bol bol karın bolgeni calistircksin

0|0
    0|0
  • Değil 😎

0|0
    0|0
  • Güzel hafif kas çizgileri de belli olsa daha iyi olabilirdi

0|0
    0|0
  • Bence olması gereken ideal görüntü. Fazla kas kötü duruyor.

0|0
    0|0
  • Hoş.

0|0
    0|0
  • yaparsın öyle zor bişi değil bu , türk kızlarında olmayan bişi olduğu için zor geliyor size

0|0
    0|0
  • nayırrr

0|0
    0|0
  • Hos bunu yapman imkansiz mi?

0|0
    0|0
  • Bu kas değil ama çok hoş. Işık kıvrımlara güzel yayılmış..

0|0
    0|0
  • Böylesini ben de seviyorum, fantezilerim arasında :)

0|0
    0|0
  • bunu yapman icin kendini spora feda etmen gerebilir :)

0|0
    0|0
  • Yapan var mı ablamıza bir el atın bir yardımcı olun bakalım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• yapılıyor zaten fazlası bir kadın için zor kadınlarda kas yapmak daha zor malum..

0|0
    0|0
  • Harika duruyor

0|0
    0|0
  • cok hos evt benmde az kalmisti ama boyle olmaya ama bir aksilik herseyi alt ustbetti malesef

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum evde yapıyorum ama bilmiyorum spor salonuna gitmeye zamanım YÖK maalesef

0|0
    0|0
  • Bu iyi evet

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • Gobek yap sen ine aynisi oluyo 😂

0|0
    0|0
  • Benimde boyle karnim. Evde calistim ama spor ile birlikte yediklerine de dikkat ediceksin

0|0
    0|0
    • naptin mesela evde

• Hergün mekik- leg raise - side plank - plank yaptim. Duzenli olarak HIIT cardio yaptim. Cok sekerli yiyecekler yemedim bol su ictim. Kaslarimin yeniden yapilanmasi icin proteinli yiyeceklerden yedim. Enerjimi karsilayacak kadar karbonhidrat aldim

• dedigin seyleri arastircam sagol :)

Yükleniyor...