BAYANLAR ACİL YARDIM !!!

içinizde ne işe yaradığını bilen vardır ''Yasmin'' haplarının. Ben bu hapların doğum kontrol amaçla kullanıldığını duymuştum. Peki sorum şu 2-3 ay önce eşinden ayrılmış bir kadın başka ilişkisi olmadığı halde bu hapları neden kullanmaya devam eder.?

0|0
18|1

En İyi Erkek Görüşü

• kist,adet düzensizliği vayahut kadınların boşandıktan sonra iddet süresi vardır bu süre zarfında kadın eşinden ayrıldıktan sonra biri ile evlenemez..ama sen farzihtimal evlenebildğini düşün bu süre zarfında eski eşinden de hamile kalmış olduğunu varsay bu gibi olumsuz durumları engellemek adına konulmuş bir süre bu kadında belki işini garentiye almak için bu hapları kullanıyor olabılır..sonuçta adamdan bosanmıs...bosanmadan once ılıskıye gırdıyse durduk yere bırde cocuk dogurmayayım dıy bu yolu secıyordur..kımsenın gunahını almaya gerek yok ne yapıyorsa kendı kendıne yapar öyle ters dusunmek ıyı degıl..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• regl ıcın kıst ıcın kullanıyor olabilir ya da baskasıyla birlikte oluyordur da ayrılmıssınız zaten sanane:D

0|0
    0|1
  • Korunma amacli kullaniliyor fakat hormon dengesizliginden falanda olabilirde. Sanane abi?

0|0
    0|1
  • adet düzensizliği yaşarsa devam edebilir...

hormonlarını dengelediğini düşünüyorsa devam edebilir..

ve o haplar illa ilişkiye girilirken yutulur diye bir kaide yok 21 günlük periyod boyunca hergün alınmak zorunda.. ( ayrıca sivilce sdorunu yaşayan kadınlarında bu hapları kullandıkları göz önüne alınırsa art niyet arama bence...

0|0
    0|0
  • hem sanane ki eski eşinse?

0|0
    0|1
  • 1. si kist olabilir. 2. sevgilisi olabilir. 3. sü sanane ki ?

0|0
    0|2
  • sevişiyodur

0|0
    0|1
  • adet düzenliyicisi olarak da kullanılıyor.

0|0
    0|0
  • Kist icin ya da regl duzenlemek icin kullanilir. Hicbiri degilse hala birileriyle iliskiye giriyor olabilir .

1|0
    0|0
  • bazi kadinlar regl ler sanci verir, bunu önlemek icin kullananlarda var,

ama kist icin oldugunu da duymustum ve bunu diyen alttaki bayan katilimciya katiliyorum

hani normal amacli kullanisi disindan bahsediyoruz ;)

0|0
    0|0
  • Düzensiz regl için kullanılıyor. Aynı sebepten dolayı doktor yasmin önermisti bana da.

0|0
    0|0
  • O hap doğum kontrol hapı cildinde akneleri olan enç kızlar ya da kisti olan enç kızlar bile kullanıyo

0|0
    0|0
  • regl donemınden dolayı olabılır

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapıdır. Adet düzensizliği için kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • yumurtalıklarında kist vardır ondan olabilir

0|0
    0|0
  • sevgilin mi?

0|0
    0|0
    • gizliden sormasaydın da kimin benimle ilgilendiğini anlasaydım :)

• :D :D :D :D

• nerden gördün de cevapladın bu aylar önceki soruyu :D ve ilk sorun sevgilin mi,? demek oldu

• o ilaçları içince adet olmuyorsun...belki o yüzden içiyordur.eğer adet döneminde çok sancı yaşıyorsa.

0|0
    0|0
  • Adet duzensizligi, ben ve cogu kiz arkadasim kullaniyor, tek bir islevi yok yani rahat ol

0|1
    0|0
  • bu haplar ayni zamanda regl suresini duzenleme amacli kullanilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...