Askerimin yanına gidicem ne götürmeliyim?

arkadaşlar askerimin yanına gidicem çarşı izninde.. giderken yanımda yemek olarak ne götürmeliyim? ymek dışındadadaa ihtiyacı olacak birşeyler?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• yaprak sarması kesinlikle en büyük özlemimdi benim ya

1|0
    0|0
    • onuu yapıcaaam :)) oda çook sever :))

• o arkdslra bırkmadn ındırıır mıdeye emınm :)

Erkekler Ne Diyor 14

• valla hakkari şemdinlide askerlik yapmış biri oalrak sayıyım! şampuan parfüm temizlik ürünleri öncelikli gelir yemekte köfte gibi şeyler götür! noral ana yemekte çıkmayan şeyler!

1|0
    0|0
  • Yeşil don :)

1|0
    0|0
  • hayırlı günler. askerine bizden selamlarımızı ilet. o'na iç çamaşırı götür. traş köpüğü ve jilet'te olabilir.ha birde çorap var tabi.kulak tıkayıcıda olabilir mesela.

1|0
    0|0
    • saolasın teşşkkür edrim :)

• hakkımıza hayırlısı abi dik başlı olmadıgım için ben tahmin etmiyorum allah ters insanlarla karşılaştırmaz

• amin abi sustum :D

• poster dergi götür... cep tel kontörü yüklettir... jilet al... sigara al... para ver... dolma sar...

1|0
    0|1
  • bol bol sewdiği yemekleri yap götür bide sen varsın daha ne istesin çocuk

1|0
    0|0
  • bende askere gidicem az kaldı yaş pasta olsa iyi olurdu :D kola getirmeyide unutma

1|0
    0|0
    • sen ne zaman gidiyorsun ? :D

• olsuun sorun degl :)

• yok rahatsız ettigimiz yeter kusura bakma :D hayırlı günler

• sürme çukulata. kondom

0|0
    1|0
  • Yemek olarak zeytinyağlı yaprak sarma götür kendin yap anlamı olsun.bide sevgi götür aşk götür :) askere hayırlı teskereler . . .

0|0
    0|0
    • sarmayı kesiin yapıcam :)) Allah razı olsuun.

• Nerede yaptığını söyle ona göre söyliyim sana

0|0
    0|0
    • Tekirdağ

• yani biraz kavgacıı okadr.

• :D olur olur

• Goturecegin tek sey sarma ve börek :) ve bir kc sadece senin foton ;)

0|0
    0|0
  • sen gıdıyon daha ne ıstıcek senı gorsun en buyuk hedıye saten onun ıcın

0|0
    0|0
  • Onun şuan yemek yemeye değil yiyişmeye ihtiyacı var

0|0
    1|0
  • arkadaşlarından ailesinden haberler ver.

1|0
    0|0
  • bol bol yeşil don ve atlet gotur yaz için ince siyah corap gotur bilekli corap olmasın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Börek + Kek +Sarma

1|1
    0|0
  • sevdiği şeyleri bilirsinonlar yap götür..el yapımı herşeyi çok özlemiştir,börek,sarma hiç farketmez..birde yanında cevşen götür boynuna as..Rabbim seni ve tüm askerlerimizi korusun demeyi unutma:)zaten başta sen gidiosun daha ne olsun..

0|0
    0|0
    • aa evet süpermiş o tamam canım tşekkür edrm :)

• ben birde gümüş asker künyesi üzerine isimlerimizi yazdırıp ona vermiştim..arkadaşları bile çok beğenmişti..ayrıca bir günlük gönderdim..otantik bişiydi..birde kalemi vardı o günlüğün ağaççtandı..onun üzerine de isimlerimizi yazdırmıştım..günlüğün ilk sayfasınada boş gönderiorum dolu bekiorum ona göre demiştim:)o da öyle yapmış..uzun uzun başından geçenleri yazmış..ben de onu tekrar elime aldığımda çok sevinmiştim:)

• gerçektendee mutlu edebilecek şeylermiş :))

Yükleniyor...