2013-2014 sezonundan beklentileriniz neler?

malum bu yaz birsürü olay oldu avrupadan menler stad davaları falan filan derken sizin yeni sezondan beklentileriniz nedir? Yeni sezonda neler yaşanır kim daha başarılı olur?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• 4. Yıldız bekliyorum Galatasaray'ımdan <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Galatasaraydan ligde Şampiyonluk ve Şampiyonlar liginde yine en az çeyrek final bekliyorum özellikle Sneijder´den büyük bir patlama bekliyorum

0|1
    1|0
    • ben özellikle amrabat ve chedjoudan çok ümitliyim bu yıl sneijder hiç bişe yapmasın sadece gerçek kimliğiyle oynasa zaten dünyada ilk 10 a rahat girer :)

• hiçbişi bize sadece avrupa maçları yeter "laliga,primer leuge,seri A bundesliga" ülkede ne futbol zevki kaldı nede seyir taraftar her maç tribünleri boş görmektn kalitesiz futboldan bıktık artk..

0|1
    0|0
    • avrupa kupası olmasa çekilmez bu lig zaten şimdi bide iyiden iyiye zevksizleşecek bu şike davasından dolayı

• sorma ben mersinde oturuyorum u-19 finalinde tribünler çok boştu bilet fiyatlarıda 1 liraydı kimse gitmedi

• gitmez ne yapsanda gitmez artk bu şike davaları vşka konular tribünleri iyice bitirdi bu sezonda aynı oluck bu leke kolay kolay çıkmaz..

• temiz bir lig olsun şampiyon değişmesin :)

0|1
    0|0
  • galatasaray şampuanlar ligini kazanır:D

1|2
    0|1
  • Fenerbahçe yine şike iddialarını ortadan kaldırmak için birtakım saçma sapan hareketler yapar. BJK, yine iç sorunlarla uğraşır. Gs dördüncü yıldızı takar geçer.

0|1
    1|3
  • 4 yıldız ve bir uefa kupası daha :)

0|1
    0|1
  • şampiyon belli.

şampiyonlar liginde çeyrek gideriz tr kupasını alırız öyle.

0|1
    0|1
  • pek beklentim yopk

0|0
    0|0
  • 3 büyüklere transfer olmak :)

0|0
    0|0
  • Şınayderin karısının bana hararet bastırmasını istiyorum, ays ti içicem göbeğinden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...