Kapat

Korna ile selam verirmisiniz?

Selam vermek için arabanızın ya da motorunuzun kornasını kullanırmısınız? Kullananlar hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Türklerin Avrupa sevilmeyişinin en önde gelen sebeplerinden birinin bu olduğunu biliyormuydunuz?

0|0
11|29

En İyi Kız Görüşü

• gösteriş yaparmış gibi ne o öyle sevmiyorum selam vericeğim varsa duruyorum yanında konuşuyoruz öyle yoluma devam ediyorum he ama şuda var mesela dar bir yerde bir arabayla karşılaştığımda araç bana yol veriosa tabiki hafifçe dokunuyorum kornaya onun dışında hiç hoşlanmam bu tarz şeylerden.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• Tam bir gerizekalılık resmen inip dövesim geliyor, kornaın amacı tehlikeli bir durumda karşındakini uyarmak içindir, gelişmiş ülklerde korna sesini binde bir duyarsın ama burda resmen oyuncak yapmışlar bence ,Türkler için araçlar değiştirilmeli korna ve sinyal koymasınlar onlar extra aksesuar olsun...!

1|0
    0|0
  • Kornayı neredeyse hiç kullanmam hele selam için bile kullananlara karşı oldukça sinirlenirim.

Ben sellektör yaparım genelde böyle durumlarda..

1|0
    0|0
  • Selam küfür sevinç üzüntü çağrı hersey icin severek kullanıyorum

0|0
    1|0
  • çok gıcık olurum çevreyi rahatsız etmektir.

aparman önüne gelri dat dat yukarı selam verir yolda dat dat birşne selam verir. ben küfür ederim

1|0
    0|0
  • hemde ne selam ortalık mahşer alanı gibi oluyor :)

0|0
    1|0
  • sık yaptığım şeydir. :))

0|1
    1|0
  • Kullanmıyorum kullananlarıda sevmiyorum. Kimsenin gürültü kirliliği yaparak bizi rahatsız etmeye hakkı yok.

1|0
    0|0
  • havalı korno taktırdım... camı acıp bağarmaktan iyidir...

1|0
    0|0
  • hızla giderken camdan kafamızı uzatıp bağıralımmı, adam korna diye işey koymuş arabaya , avrupalılar bunun için bizi sevmiyorsa kendi araçlarında neden var.

0|0
    1|0
  • arkamdan araba ile gelipte tam ben dalmışken tanıdık diye korna çalanların tekerlerklerini patlatıyorum

0|0
    0|0
  • Mecbur kalmadıkça bunu yapanlara, düzenli olarak küfür etmeyi bir gelenek haline getirdim.

1|0
    0|0
  • öküzlükten başka bir şey değil.

1|0
    0|0
    • bu birinci sıraya gelir mi bilmem ama pek çok sebep olduğunu tahmin edebiliyorum. ulu orta mangal yapmak, camdan halı silkelemek, çevreyi kirletmek, gürültü yapmak, trafik kurallarını ihlal etmek, kadınlara laf atmak vs. vs.

• İçimden ağzını burnunu kırasım geliyo bazı ibn zevkine çalıyo

1|0
    0|0
  • arabam olsa öyle selam vermmezdim tarzım değil

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir davranış,kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok.

1|0
    0|0
  • evet. zaten herkesi tanıdığım için elim sürekli kornada.

0|0
    1|0
  • Korna calarim tabi pencereden. cikip bagirayim mi :-):-)

0|0
    1|0
  • İki hafta öncesine kadar şoför olan ben tanımadığım araçlara da bazen canım sıkıldığında selam çakardım.

Birazcık ekşide entry girmiş gibi yazdım farkındayım.

0|0
    0|0
  • Bazen veriyorum ama aslında sırf vermek için yola konsantrem daha önemli.Avrupada sevilmem sebebinin bu olduğunu bilmiyordum

0|0
    0|0
  • :) dikkati çeker ve adama selam vermiş olursun... görgüsüzlük yapıp "arabama bak len" tarzı olmadığı sürece sorun yok..

0|0
    0|0
  • adamlar zeki bir kornadan anlam çıkarabiliyor hihaha:D sen selam vermiyon mu kornayla hihaha:D

0|0
    0|0
  • bizim arabanın kornası sol taraftaki kolda ona basmak baya zahmetli oluyor o yüzden kornayı pek kullanmıyorum onun yerine gazı köklüyorum yoldan kaçıyorlar selam vermek için zaten korna kullanmam münübüsçümüyüm ben

0|0
    0|0
  • gürültü sebebi trafikdeyiz

+ dat dat dat dat dat dat

- ebeyin ... ne diyon lan!

0|0
    0|0
  • kornaya değilde, elimi hafif kaldırır göz kırparım ehliyet alayimde bunu sonrada düşünürüz

0|1
    0|0
  • bazıları rahatsız olmuş, tek sorun buysa korna çalmayın yazık gunah :D

0|0
    0|0
  • Şahit oldum Hollanda da

0|0
    0|0
  • Türk olmak kornayla selam verip yine aynı kornayla ana avrat düz gitmektir :)

0|0
    0|0
  • Hayir. Bunu yapanlara da uyuz olurum. Gurultu kirliligi.

1|0
    0|0
  • arabam olsa veririm yani:D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• evet malesef :)

1|0
    1|0
  • korna demeyin bana

geçenlerde tam tırın yanından geçiyorum ki ,kornaya basdı ödüm kopdu,korkutan elimdeki şeyi düşürdüm ,beni görenler güldüler tabi..sinir oldum..

\

1|0
    0|0
  • Tanıdık biri geçince evet

0|0
    1|0
  • hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • Evet ..

Babam yanımda olmadan araba kullanmıyorum .. Adam bütün Mersin'i tanıyo .. Haa bak şu şunun abisi selam ver kızım kornaya bas kornaya .. Bak şuda kuzeni ona da selam ver.. :((

0|0
    0|0
  • barzoluğun ve kezbanlığın sinyalidir bebem

0|0
    0|0
  • Gürültüden öte. Etik değil. Olağanüstü durumlar dışında.

0|0
    0|0
  • Dövesim geliyor

0|0
    0|0
  • Genelde arabayı üstüne sürerek selam veririm :D :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim bana korna ile selam vermişti hayvan

1|0
    0|0
Yükleniyor...