Kol Kasım Nasıl Sizce (Resimli)?

Kol Kasım Nasıl Sizce (Resimli)?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğal değil mi? böyle kasları gördükçe aklıma hep bu fotoğraftaki gibi sahneler geliyor ve pek hoşuma gitmiyor açıkçası.
    i.ytimg.com/vi/YN10zSFennw/maxresdefault.jpg

0|0
    0|0
    • bu adamın yaptığı sporla uzaktan yakından alakası yok. Synthol enjekte ediyorlar bilinçsiz ego sahibi kendini bodyci sanıp çalışarak hak ederek kas yapamayan işin kolayına kaçanların ozellikle kollarına enjekte ettikleri madde bu. kas aşırı derece büyür ama balon misali bir görüntü oluşur.

• hahaha çok iyi ya sende bendensin.))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• abi bigun patlicak valla :l

0|0
    0|0
  • Arkanda kadraja giren daha çok dikkatimi çekti nedense :)

0|0
    0|0
  • İyi..

0|0
    0|0
  • Bence kötü.

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • iyi keske her erkek spor yapsa...

0|0
    0|0
    • bütün suç bence genç kızlarımızda.. neden mi? çunku burada paylaşımlardanda yola çıkacak olursak kızların belki yarısı erkeklerde göbek olsun istiyor hatta yumuşacık olsun yaglı olsun istiyor ,, hal böyle oluncada erkekler akşam eve gelince tv karşısında dana gibi yayılıp abuk subuk besinlerle besleniyorlar.. zaten tembel bir toplumuz birde kızların bu şekılde eşlerine sevgililerine ben seni göbekli seviyorum dediklerinde erkekler bütünüyle kendilerini salıyorlar.. spor yapıyormusun diye sordugumda ise evet abi yapıyorum haftada bir gün halı saha maçı :D... bakın arkadaslar göbek çok çok saglıksız birşeydir estetikliği geçtim artık... ağrılık kaldırıp kaslarını güçlendirmeyen erkek ilerde bircok saglık sorunuyla karşılaşıcak buna cinsel performansda dahildir.. erkeklerinizi spora yöneltin gitsinler agırlıkların altına yatıp kıçlarına kadar terlesinler saglıklı beslensinler ve yaşam kalitelelerini arttırsınlar.

• aynen sporcu sevgilim olsun benide spora götursun hergun spor yapalım sağlıklı yaşayalım. hem kadında da erkekde de gobek cok itici

• benimde sporcu sevgilim olmasını isterdim.. beraber antrenman yaparız beraber sporcu yemeklerını yerdik hiç sorun yaşamazdık böylelikle

• Arkada çıkan çocuk idolüm 🙆😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dişinle tir falan çekebiliyor musun basgan😀

0|1
    0|0
  • duvarsin baskan...

0|1
    0|0
  • Triceps iyi değil gibi duruyor burdan birde mevsim kış bulking dönemi ama yinede yağ oranı çok yüksek kolun hatları hiç belli değil.

0|0
    0|0
  • Yağlı ve parçasız ama hacmi iyi

0|0
    0|0
  • Abi çizgileri belli etsen daha iyi durur sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...