Spora başlıyorum 1 hafta sonra sıkılıyorum?

Sıkılmamak için ne yapmam lazım

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayy bende😳

0|0
    0|0
  • bende de aynı durum var

0|0
    0|0
  • Bende haftaya başlıyorum anca yani finaller bitsin spor salonlarında sabahlıcam 😂

0|0
    0|0
    • Sıkılmadan mı gidecen 😂

• Olsun o zaman :)

• Peki o zaman 😂

• Partner bul kendine sıkılmamıs olursun. Bir de hedef belirlersen tadından yenmez. Değişiklik, gelişim iyidir sıkılma. bir süre sonra hayat felsefen haline gelcek zaten 😊

0|0
    0|0
    • 😂😂 benim çevren Antalya'da Şu an Ankara dayım o yüzden çevrem tanıdığım yok

• 😅😂 çabuk ısınan biri değilim

• Isınmak önemli ısınmadan spor yaparsan sakatlanırsın

• Spor yapanların fotolarına bak sporcuların sayfalarını takip et

0|0
    0|0
  • sıkılmamak için yapman gerekenleri araştırman lazım 😒

0|0
    0|0
  • Yapma bosver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 13 yıldır sigara kullanan birisi olarak son beş yıldır bırakmak için resmen savaşıyorum. Bu aralar bırakmaya çok yaklaştığımı düşünüyorum. Düşünebiliyor musun, 13 yılın alışkanlığını 5 gibi koca bir zamanda anca kapatabiliyorum.

Seninki de hemen hemen böyle bir şey. Kökleşmiş ataleti yenmek için devamlı üzerine gitmelidir. Sıkılmak normal. Hevesin geldiğinde tekrar devam. Zorlama yok. Sanıyorum kafana yerleşmiş bir kere. Başarırsın. Ama bunu geniş zamana yayman gerekiyor. Bir ömürden bahsediyoruz. Sağlık için yap.

0|0
    0|0
  • ünlü sporcuların videolarını izle hep.. mesela jay cutler gibi ronnie coleman gibi

0|0
    0|0
  • vazgecicegini dusundugun anda neden basliyacagini hatirla diye fasillara girmicem merak etme.. motivasyonunu yuksek tut vazgecersem ne olur devam edersem ne olur diye düşün kız ortami olan spor salonlari tercih et fena makaralar donuyor
    Instagramda steelhearts_ diye bir sayfa var rica etsem takip eder misin? Not; paylasimlar 1 numara 10 yıldız.. tumblr; zifir-i. badroon kendi yazılarımı falan paylasiyorum okumak isterseniz buyurabilirsiniz

0|0
    0|0
  • İlk iki hafta öyle oluyor. Fiziksel ve psikoloji olarak geri adım atmak istiyor insan. Ama zorlanarak üzerine gitmeni öneririm. Bir ayın tamamında öyle alışacaksın ki. Yaşam tarzın bile olacak spor. Ha bide 6-12 ay arasındaki değişimini görünce düşüncelerinde değişecektir buna emin olabilirsin. Özgüven, çevrenin sana tepkisi ve anlatılmaz şeyler. Spor kaç kişinin bozulan psikolojisini değiştirdi gözlerimin önünde.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle benim de tanıdığım çok öyle değişen

• Kendimden bilirim. Kendi yaşamım, hayat tarzım, psikolojim öyle bozuktuki. şu an azda olsa psikolojim bozuluyor, ilaç alıyorum ama yinede hızla iyi hissediyorum kendimi. Bide spor mutluluk hormonunu salgılıyor beyinde. Başarılar. :)

• Hayat sıkıcı oldu eski tatlar duygular yok. bir kötümserlik oluştu herkezte. Duygusuzluk. Düzelir inşallah. Spor iyi geliyo. Bide araştırma tavsiye ederim. Birazda din işleri ruh a iyi geliyo

0|0
    0|0
  • Sıkılacağın zaman neden başladığını düşün motivasyon kazandırır

0|0
    0|0
  • bro aşk acısı çek çok iyi spor yapılıyor 1 ayda 13 kilo verdim ben :D

0|0
    0|0
    • Aşk acısı çekmem için önce manita yapmam lazım 😂

• Spor bir Tutku dur kardeşim sen sporu aşk ile yapmazsan sıkılırsın

0|0
    0|0
  • bir hafta icinde bende başlıcam bakalım bende sıkılcakmıyım ya

0|0
    0|0
  • Müzik dinle spor yaparken ona göre ritim tut

0|0
    0|0
  • Eğer kendime hakim olurum diyorsan 2-3 kür steroid vur. 1 senede yapılabilecek vücudu 2 ayda yaptığında durdulamazsın

0|0
    0|0
    • Onlar kuşu öldürür diyorlar 😂

• Diyorum ya. Adamlar ömür boyu kullanıp ölüyorlar, her şeyin fazlası zarar. Hakim olabileceksen 2-3 kürden bir şey olmaz

• Bilmiyorum artık bişey diyemem ona araştırmak lazım

• 21 gün boyun durmadan sıkılsan da aralıksız git sonra bırakamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...