Hangi sanatçının şarkılarını dinleyerek büyüdünüz?

Konuya uzak bir giriş olacak belki ama ben sezen aksu şarkılarıyla büyüdüm ve ilk farkına vardığım, kulaklarımda büyüleyici ezgileri yankılanan Sezen Aksu'nun Sen Ağlama albümünün şarkılarıydı. Bu albümü ilk dinlediğimde sanırım 2 yaşındaydım ve o zamanlar sevdiğim tüm insanlar hayattaydı. Şimdi dinlediğimde ise çocukluk anılarım gözümde yeniden canlanıyor ve hüzünleniyorum. Bu nedenle hayatımda bu albümün çok özel bir yeri var. Ardından seneler itibariyle Git, 88, Sezen Aksu Söylüyor, Gülümse albümleri piyasaya çıkmıştı ve hepsini severek dinliyordum, ve hala aynı tutkuyla dinlemeye devam ediyorum. Bu albümlerin hepsi merhum Onno Tunç imzası taşıyordu. Büyük üstadı da saygıyla anıyorum..

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• cilgin bedis aboneyim abone :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yonca evcimik

bi de coşkun sabah a aşıktım o sayılır mı? :d

0|1
    0|0
  • Grup Yorum'un Cemo kasetiyle büyüdüm desem yeridir.Ve Şivan Perwer ,Ayşe Şan,Ciwan Haco gibi sanatçıların şarkılarıyla,yanınada bol bol türkü dinledik.Fırsat buluncada popu açıp raks eyledim..

0|1
    0|0
  • Serdar ortaç

Hakan peker

izel

0|1
    0|0
  • Mahsun Kirmizigul-Belalim <7

0|2
    0|0
  • Hakan peker dinlerdim.hatta aşıktım ona ya :))

0|1
    0|0
  • bilemedimkiii yaa

0|1
    0|0
  • Barış Manço

0|1
    0|1
  • sezen aksu

hakan peker =)

0|0
    0|0
  • yıldız tilbe :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kimini isteyerek, kimini istemeyerek de olsa; Barış Manço, İbrahim Tatlıses, İlhan İrem ve Küçük Emrah küçükken en çok duyduklarım olmuştur.

0|1
    0|0
  • Daha dün annemizin kollarında yaşarken.

Çiçekli bahçemizin ...

2|2
    0|0
  • murat kekilli,çelik,barış manço,erkin koray,cem karaca,tarkan,sertab erener,hande yener

0|1
    0|0

• adanalıyıq

link

0|1
    0|0
  • ibonun bonus zamanlarındanım ben :))

0|1
    0|0
  • ahmet kaya , şivan perwer , hasret gültekin , mahsuni şerif ...

1|1
    0|0
  • Çelik dinlerdim

0|2
    0|0
  • sezen aksu ibreahim erkal

0|1
    0|0
  • Neşet ertaş. .

0|1
    0|0
Yükleniyor...