Futbol taraftarlarının birbiriyle kavga etmesindeki amaç nedir?

link Sizce buradaki amaç nedir?

Yalnızca Türkiye-İtalya-Yunanistan-Sırbistan-Brezikya gibi ülkelerde değil, Danimarka gibi bir ülkede bile holiganizmin önünde geçilmedi..

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Danimarkaada holiganizm cok pis bir sekilde ilerliyor hatta. Sebebi ise takim tutmak degilde takimi hayat etmek. Birde oyle ortamlara girmek cekici gelir en buyuk sebeplerden biri.

0|1
    0|0
  • Rekabetin olduğu yerde bunlar olağan şeyler.. Abartısı spor terörü oluyo işte...

Bende bile holigan olma potansiyeli var Danimarka napsın : /

0|1
    0|0
  • amaçsız ve cahilce .. İnsanlar nefretlerini dökmek için yer arıyorlar aptalca .s

0|0
    0|0
  • Çünkü ben öyle emrettim.

0|2
    1|1
  • salak bunlar , parayı kulüp kazanıyor bunlara ne oluyor

0|1
    0|0
  • Herkes kavgayı seviyor. <3

0|1
    0|0
  • şiddete eğilimli kişilerin içlerindeki şiddeti bu şekilde gösterdiklerini düşünüyorum.futbol bahane.

0|0
    0|0
  • Bizde böyle olsa ülke başına iş alır,o yüzden hiç olmasın :D

0|0
    0|0
  • İnsanlık ayıbı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• abi bıak ne güzel işte teşvik edelim kurtuluruz bunlardan holiganları belgrad ormanına yollayalım gitsinler yesinler birbirlerini :D

0|2
    0|0
  • insan şiddete meyilli bir varlık

savaşların, aşiret kavgalarının azaldıgı günümüzde taraftar kavgaları oluyor. dünyanın her yerinde olur bu.

0|1
    0|0
  • alayına Göteborg

0|0
    0|0
  • Hani bir laf var eşeğe altın semer vursanda eşek yine eşektir ülke din dil ırk ayırt etmiyor eşek olmak maalesef dünyanın her yerinde varlar :)

0|1
    0|0

• Kazmalar...

0|1
    0|2
    • Bana eksi verdiğini gördüm, şimdi sana beddua edicem.

• yooee, daha ısınma turundayım ördişim. seni asla affetmicem, öteki tarafta bu eksinin hesabını isticem.

• süvari beyyy süvari beyyy aynı soruyu bizde sorduk bizim soruyu neden cevaplamıyorsunuz

• Amaçsızlar ordusu.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...