Hamilesiniz ve eski sevgilinz hala sizi rahatsız ediyorsa??

aynı işyerinde çalıştığım eski sevgilim..hamileyken bile birşeyleri bahane edip çalıştığım bölüme gelior,sinir oluyorum..ben evlenmişim karnım burnumda hala benden beklentisi nedir anlamıyorum?en son yine birşeyi bahane etti..güya parmağına da kalınca bir yüzük takmış..elini gösterekten resmen yüzüğüme bakın dercesine hava atmaya çalışıyo..bu adamın mantığını siz anlayabiliyor musunuz?evli ,üstelik hamile kadından ne beklenir?bu adamın mantığını anlayan var mı?bu adama ne yapmalıyım?yanımda diğer iş arkadaşlarım olmasa haddini bildiricem ama işyeri sonuçta olmuo..

1|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• ona öyle bişiler sölemelisiki afedersin sik gibi ortada kalmalı! p**evenk düşüncesi evlisin yaa yasak bişiler yaşam isteği var aklında piçin! aklı sıra seni etkilicek en uyuz olduğum erkek tipi yaa valalhi yanıdma olcak şimdi beynini akıtırdım yre... sen onu rezil etmelisin ki i dha selam dahi vermesin işyeirnde yapamıyorsan bağıramıyorsan kızların savunma mekanizmasını kullan! mesela hamilesin yaa yanına geldiğinde yaaa hiç banyo yapmıyormuşun ter kokuyorsun hamileyim rahatsız oluyroum gibi böle yerlerden vur onu bir daha selam dahi vermesin utansın yerin dibine sok onu=) kardeim doğuncada benim için öp:d

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• ezikliğini gidermeye calısıyor aslında. enerjinle bakısınla durusunda ve zamana yayarak başedebliirsin. artık ona acıyarak bir zavallı oldugunu göstererek bakabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalman ona en büyük tepkidir aslına bakarsan. Sen bunu neden dert ediyorsun ki ? karnım burnumda diyorsun, evliyim diyorsun ve dert ettiğin şeye bak. O seni asla elde edemeyecek değil mi ? bunun tadını çıkar.

0|0
    0|0
  • Onu esine söyle bir tarafına coca cola n'ın cam şişeleri varya ondan soktursun daha senin yaşadığı sehre gelmez

0|0
    0|0
  • bence seni hamile gordugu icin canı acıyo bu yuzden aklı sıra nispet yapmaya calısıyo ama bunun adı mobing tir ve sen rahatsız oluyorsan muhakkak ustlerine bildir hatta kocana bildir agız burun duzeltsin hamilesin sen stresli olmaman gerekir ...

0|0
    0|0
  • bak sen evlendin... bende evlenemezmiyim al işde bende dünya evine girdim demek istiyo...boşver takma kafana ...

0|0
    0|1
    • ya gitsin evlensinde ben de kurtulurum belki..resmen görüntü kirliliği

• 2 AYSONRA İZNE ÇIKIYORUM..ARKADAŞIM İZNE AYRILDI BEN TEK OLDUĞUM İÇİN MECBURUM

• :(( doktor kontrollerini aksatma... ayakta fazla kalma... doğum doktorunun verdiği vitaminleri yutmayı ihmal etme...en önemlisi sigara içme.. içilen ortamdanda uzak dur!...strese girme... devamlı temiz hava almaya bak.. yürüyüş yap!

• O şahsı kendinden uzaklaştırmalısın. Kendisi ile ASLA konuşma, sorularına yanıt verme,yüzüne gülme, daima soğuk davran.

0|0
    0|0
  • Kocan ne gune duruyo cagir onu konussun adamla!

0|0
    0|0
  • hiç görmezden gelin selam ver almayın yüzüne bakmayın dinlemeyin...

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum..örneğin bilgisayar başındayım ısrarla bana soru soruyor...arkadaşların yanında belli de edmiorum..

• aynı firmada çalıyorsan iş adresinde mesaj yaz rahatsız olduğunu bildir .

• bir daha beni rahatsız edersen avazım çıktığı kadar bağırır seni rezil ederim de...

0|0
    0|0
  • Sürekli soğuk davran ne söylerse boz onu gelemesin yanına yüzü tutmasın . . .

0|0
    0|0
  • bunların kökünü kurutcan

0|0
    0|0
  • Seninle yatmak istiyor olabilir

bu erkekler çok kansızdır bilirim kendi hemcinslerimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• adamın arsız olduğu aşikar kocana artık anlatmalısın o bir çaresini bulacaktır emin ol sen yüzüne bakmasanda sanırım yine seni rahatsız eder bir dayak sart ona.

0|0
    0|0
  • normal davran umursama ki devam etmesin mallıklarına

0|0
    0|0
  • Mesafeni koru. Adam kafadan çatlakmış :D

0|0
    0|0
    • tam çatlak..ya ben zaten evlenmişim ne yapmaya çalışı anlamıorum..halbuki benle uğraşacağına git evlen,ne gelip duruyo bilmiorum..

• Unutamamış demek ki. Beklentisi var

• bırak yaa onun sevıyesıne ınme bnce o senın ona cevap vermenı beklıo sen bıseler dıyıncede bak bnı hala unutamadı falan dıcek bırak ne halı varsa gorsun

0|0
    0|0
  • Hiç umursama. Hatta diğer iş arkadaşların ona nasıl davranıyorsa sende aynı şekilde davran.

0|0
    0|0
  • onun hııammına neler neler.

0|1
    0|0
  • salagın belkide hamile takıntısı var senı unutamadı hala :D ya da yediremıyor senmı ayrdıldın

0|0
    0|0
  • Kocanı haberdar et bu durumdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...