Kapat

Squat yaparak bacaklarım kalınlaşır mı?

Boyum 1,63 kilom 50 ince bir kızım hatta cılız derler boyum bu yüzden baya uzun görünüyor.. ben de kilo almak istiyorum ama alınca kalçamdan alıyorum sadece, bacaklarım da incecik oluyor bileklerim yani.öneriniz var mı? Bir de kilom kaç olmalı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaparak eşit dağılımlı ve şekilli kilo alabilirsiniz. Kardeşimde de aynı problemler vardı. Onun boyu uzun 173 kilo 40 dı. Şimdi 48 kilo. Tavsiyelerde bulunabilirim isterseniz

0|0
    0|0
    • Tabiki tavsiye edebilirsiniz bende kilo almak istiyorum eşit şekilde

• Denicem hepsini çok teşekkür ederim ya inşallah alırım 🙏🏻

• Merak etmeyin alırsınız. Biz kardeşimi götürmedik doktor bırakmadk almadk takviye de kalmadı. Çözüm spor ve beslenmede. Ayrntılı yardm edebileceğim birşey varsa özld n yazın yardmcı olabilirim

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum. Ben bacak dedim ama genel olarak zayıflığımdan rahatsızım. Balık yağı kullanıyorum, ama karbonhidrat veya protein tozu kullanmıyorum spora gitmiyorum. evde yaparak alabilir miyim uygularsam

• kilo amlak için günlük aldıgın kalori miktarını arttırmalısın.. bazal metabolizman hızlı oldugundan dolayı enerjı olarak aldıgın kalorinin fazlasını almalısın ki vücudun kilo almaya başlasın.. balık yagının amacı kılo almaktan cok içindeki sağlıklı yagların vucudua faydasıdır.. sen daha cok kompleks iyi karbonhıdrtalarla beslenmeye çalış

• ideal 60

1|0
    0|0
  • yoo öyle hemen kalınlaşmaz

0|0
    0|0
  • bacağı i si**sem olablr

0|0
    1|0
  • Kosmak bacaklari kalinlastirir
    Squat sertlestirir
    Bisiklet inceltir

0|0
    0|0
    • Koşmak olduğuna emin misiniz yaparım incelirse :)

• Ben spora baslamadan once cok arastirma yapmistim, ordan biliyorum, yinede sen bilirsin tabi

• Sadece squatla kalınlaşmaz

0|0
    0|0
    • Peki nasıl olur

• Şu ev işlerini bırakın gözünüzü seveyim. Evde olacak şeyler değil bunlar :) Boyundan ziyade bölgesel yağlanmana göre değişir bu durum. Bazılarının kemikleri kalın oluyor bazılarının ince bu duruma göre değişiklik gösterilebilir. Şimdi tam olarak ne istiyorsun kilo almak mı?

• Evet kilo almak istiyorum tam olarak eşit

• hayır bacaklar kalınlaşmaz..

0|0
    0|0
  • Kalınlasır

0|0
    0|0
  • squat ve bacak egzersizleriyle bir kim kardashian olabilirsin :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora git kan hapı al sonra squat yap öyle kalinlasmaz

1|0
    0|0
    • Kansız değilim ama

• zayifsin cok benim kuzenimde senin gibiydi 49 50 kiloydu aldı şu an 57 kilo falan kansız olmak gerekmiyoo

• Başka ne yaptı peki

• kalınlaşmaz sadece sıkılaştığından kalınlaşmış gibi hissedersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...