Sevgılınız oldugu halde karsı cıns gelıp sureklı sızın herseyınızı soruyorsa kılo boy ayak numarası ?

ne anlam cıkarırdınız ve bu ınsan sızden 15yas buyukse ?sızce bazı seylerı asmıs bırımı yanı mesela sevgılısı olsada kopsa benım olsa dıyemı dusunur yoksa serefsızlıgınden mı nasıl bır mıgde kı anlamadım erkeklere soruyorum ?sızce art nıyetlımıyım yoksa gercekcımı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiliniz olmasa, bu adamın yaşı sizinkine denk olsa bile boy kilo ayakkabı numarası sorması tuhaf. Bunu asılmak olarak da görmek garip geldi bana. Bu laubalilik. Gerçi siz öyle yorumluyorsanız bir asılma durumu da sözkonusudur.

Erkekler eşi, sevgilisi olan bir kadına asılır mı ? Evet hatta bir çoğu bunu tercih eder.

Bir erkek kendinden 15 yaş küçük bir kadına asılır mı ?

Yaş ilerledikçe 15 yaş önemsiz bir farktır. Kadın 60 erkek 75 olmasında bir sıkıntı yoktur. Ya da erkek 55 kadın 40. Ama sizin yaşlarınızda sanırım 18-20 falansınız. 15 yaş önemli bir fark. Ama erkekler çoğunlukla çıtır peşinde koşarlar. yaş yetmiş olsa da genç kadınlara asılanların oranı pek de az değildir.

Bence mesafe koymayı becerin bu adamla aranıza.

Ayakkabı numaranızı soruyorsa örneğin : Ona neden bu soruyu sorduğunu sorun. Asla cevap vermeyin ve ayakkabı numaramı sormanız bana çok saçma geldi kusurabakmayın gibi bir yanıt verin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilin olması neyi değiştirirki, karşı tarafda belki sevgi var ilgi var hoşlanma var, erkekler kadınlar için savaşır tıpkı truvada olduğu gibi, yugoslavyada olduğu gibi, viyanada olduğu gibi daha bir çok örnek var kadın için ülker savaşa girer.! Bir kızı bin kişi ister bir kişi alır sözüde burdan gelir, sonuçta evli değilsin ve seçme şansın var onunda seçilme, bırak bunun tadını çıkar eğer niyeti kötüyse zaten bunu anlar tekmeyi basarsın ;)

Yaş konusuna gelince 15 çok fazla bir yaş değil ve evet bazı şeyleri aşmıştır muhtemelen benim yaşlarda ve ne istediğini bilen biri, siz kızlar yaşı denk olsun istersiniz ama geçte olsa daha olgun erkekleri tercih etmeye başlarsınız, bence ön yargılı olma ve onu anlamaya çalış bakalım ne çıkacak karşına ;)

0|0
    0|0
    • oldu resmen sevgılını aldat dıyorsun :)

• Yok canım bırak ne yapmak istiyorsa yapsın göstersin kendisini sen ters tepki verme bakalım sonu nereye varacak ?

• galiba düşüncen dogru. midesizin önde gideni gibi. daha dikkatli olmalısın

0|0
    0|0
  • Bir erkek sevgilisi olduğunu bile bile bir kıza bu tür şeyler soruyorsa tek açıklaması vardır ona karşı cinsel anlamda bir istek duyuyordur ve bu isteğini bir şekilde kıza hissettirerek şansını denemeye çalışıyordur. Yani anlayacağın şerefsizin tekidir. Ondan uzak dur derim mümkünse hiç konuşma.

0|0
    0|0
    • musterım yapçak bırsey yok gecstrmeye calısıyorum sureklı..

• artık oyle yapcam sıkıldım safa yatmaktan

• Bence de sürekli huzursuz olacağına bir son ver adam haddini bilsin.

• Gerçekçi olsa da, "espri" adı altında fantezi yapıyorsa da aynı kapıya çıkar: Psikolojik sorunlu, açlığını doyuramamış bir hastadır o. Kaç yaşında olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • bunları sorarken nerelerine bakıyorsa ona göre daha net fikrin olur...

0|0
    0|0
  • uzak dur derim :D

0|0
    0|0
  • anket yaptığını veya istatistiki bir çalışma yaptığını:))

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle şerefsiz.uzakdur hayır getirmez.

0|0
    0|0
  • hersey derken neleri soruyor

0|0
    0|0
  • 15 yaş küçük kıza boy kilo soran bizden değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ara elifcim art niyet.ve direk cevabını ver.kimse meydanı boş sanmasın, hele böyleleri.

0|0
    0|0
    • bıraz daha konusursa arayacagım artık art nıyetın alasını.zamana bıraktım bakalım

Yükleniyor...