Popo kaldırma eğzersizinde yanlışlık mi var?

Normal de egzersiz yaparken etkisini gösterdiği yer aci hissi verir ben popo eğzersizi yaparken sadece bacaklarım aciyor spor yapan arkadaşlar varsa cevap verebilirmi

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla bugün hangi bölgeyi çalıştıysam her yanım ağrıyor fazla yüklendim sanırım 🙃

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• sadece pop kaldırma egzersizi ile hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

1|0
    0|0
  • g*tü egzersiz ne kadar bilmiyorum ama yav*şak erkekler g*tünüzü zaten kaldırdıkları için bence ihtiyacınız yok

0|1
    0|0
  • squat yap bence her yerini etkiliyor

0|0
    0|0
  • Bacakların güçsüz demekki bacaklar güçlenince sıra popoya gelir

0|0
    0|0
  • bacakların acıyorsa popon değil bacakların gelişiyor.

0|0
    0|0
  • Popo kldrma mi :D

0|0
    0|0
  • Başka şeyler amaçlı popo kaldirma iyidir diye biliyorum 😀

0|0
    0|0
  • Popo kaldırma egzerzisini hobi olarak yapıyorlar artık, etraf kaynıyor yahu

0|0
    0|0
  • Halk dilinde buna şöyle diyorlar... anladin mı

0|0
    0|0
  • Neden kaldrıon hacıabla?

0|0
    0|0
  • iki tane abaza bul , öyle bir ego kasarlar ki sana 100 saat squat a bedel

0|0
    0|0
  • Anal yap en temizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eksiklik var kalcada da yanma hissi olmalı

0|0
    0|0
    • Normal de spora gidiyordum oradada egitmenin söylediklerini yaptığım halde yanma hissi olmuyordu

• Ben evde yapıyorum plates ama fena yakıyor

Yükleniyor...