Düşün düşün deli olucam yardım lütfen

arkadaslar askerdeki sevgilim zaman zaman soğuk davranıyor. bunun nedeni askerdeki sıkıntılar mı yoksa uzak olmamız yoksa yeni tanısmıs olmamız mı ya anlayamadım ama o geceden sabaha nöbete aynı bende onun gibiyim. uyuyamıorum sıkıntıdan ona da yansıtamıyorum. belli etmek istemiyorum. ya neden böyle?

Güncellemeler:
ben onun sevgisinden ancak gelince mi emin olucam. ? zaten sevmese nie ordayken arayıp sorsun neden o yokken ailesini arayıp sormamı istesin bende?
ikizler burcu erkeği nasıldır sizce?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ee aslerlikten sonra gerçek hayat ve sorumluluklar başlayacak, düşünüyordur tabi " nasıl olcek bu işler?" diye ondandır.

0|0
    0|0
    • gelince nişan var zaten

• Sayılı gün tez geçer, sabır sabır..

• yaw bitse de ewlensek :)

Erkekler Ne Diyor 7

• sabret kardeş ben askerdeyken bir gün olsun aramamazlk yapmadın srıf yanlız kalmasın üzülmesin diyeee keşkem yapmasaydım yaptı mda ne oldu senin sevdiğin en doğrusunu yapıyoo bencee ben askerde yemezdim srıf kontör kartı ala bilmek için senin ki akıllıymış :))

0|0
    0|0
    • o fırsat buldukça arıo bni. neden aramasın ki

• allah razı olsun çok saol kardesim çok saol. insallah sende gönlünce mutlu olursun

• amin ablam

• askerlık baska bısı sevdıklerınden uzaksın ınsan uzuluyor karsısındakıne ne kadar yansıtmak ıstemesede bı sekılde karsıdakı onu ıyı tanıdıgı ıcın anlıyor halınden yoksa sana karsı sevgısının azaldıgından degıl sadece ozluyor .s

1|0
    0|0
  • erkekler askerde daha bir duygusala bağlarlar.. bir sebebi vardır. yoksa bir erkek sürekli arar-telefon bekler.. sebebi askerde olması, oranın şartları falan değildir. başka bir şey olmalı.

0|0
    0|0
    • arıyo soruyo sürekli bende yazıyorum ona ama ara ara kopukluk oluyor

• pislik dolu valla. Allah karşımıza iyi insanlar çıkarsın :)

• amiin allah erkeğin gurursuzundan korusun

• Askerlik cok zor

psikolojini bozuyorlar...

0|0
    0|0
  • Askerlik bambaşka bir dünyadır. O ortamda seni düşünecek zaman bile bulamıyordur. Üzerine fazla gitme. Sabrat.

0|0
    0|0
    • umarım sabır işe yarar

• Güncellemende yazıldığı gibi ise eğer, neden şüpheleniyorsun sevgisinden. Hiç canını sıkma kızım, rahat ol seni seviyor askerdeki sevgilin.

• askerliğin nederece zor oldugunu bilemessin , sakın sıkma onu

0|0
    0|0
    • sıkmıorum aksine her aksam bir fıkra yazıp yolluyorum ona değişik seylerden resim çekip gönderym ama sanki o sewmio beni

• yok sen öyle düşünme , askerlik gercekten insanı sıkboğaz edip cıkmaza sokuyor, tavırları seni sevmemekle ilgisi yok ,550 gün zor şartlarda askerlik yapmış biri olarak inan bilemessin olanları

• sanırım haklısın zor bir durum düşünüyorum da :(

• dediğim gibi askerde olduğunu unutma sen daha yapıcı ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyüyodur , aklı başına geliyor tabi.. boşa demiyolar askere gitsinlerde görsünler diye..

0|0
    0|0
  • benim 2 yıllık sevgilimde askerde daha dogrusu eski sevgilim 4 gündür ayrıyıs bnce askere giden biriyle beraber olunmamamlı kaprisleri çeklmiyor o seni bırakıyor

0|0
    0|0
  • askerlik zor ama bide o yandan düşün sıkılıyodur oda nöbetler felen seni düşünüyodur sıkma canını canım sen :) geçer

0|0
    0|0
    • aksam 7 sabah 8 e kdr nöbette ve 438 gündür orda ailesi uzakta sıkıntı çok eger benim eski soruları okumussan bir sıkıntımız var

Yükleniyor...