25 yaşınıza girdiğinizde neler hissettiniz ?

Ekim de 25 olacağım . Hiç olmak istemiyorum ,. 25 olacağım zaman sanki yaşalacak mışım gibi hissediyorum :( yaa bir de ben 88 doğumluyum ama ekim ayında doğdum . 89 lu olmayı 2 ay dan kaçırmışım , bundan dolayı 25 olmayı hiç ama hiç kabullenemiyorum :D Yani düşünüyorum da ben 88 yılını değil 89 yılını dolu dolu yaşıyorum . Haksızlık bu ama yaa . 2 ay yüzünden neden 25 oluyorum ki yaa :D

Güncellemeler:
Ve ayrıca neden herkes teselli ediyor beni yaa , niye kimse 25 ne ki daha çok gençsin demiyor , şu an resmen tekrar bunalıma girdim ben :D

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih onemli degildir onemli olan hissettigindit :) caktirma bnde 25yasinsayim ama 24yazdim :)

1|0
    0|0
    • hahaha :D ben şu an 25 değilim ekim de gireceğim neyse ki :D ama ben 25e girsem de kendimi 24 kabul ederim . dediğim gibi 2 ay dan kaçırdım 89u ben , ne gerek var 2 ay yüzünden 25 olmaya dimi ama :D

• doğru diyorsun , yüzümüz kırşmaz inş :D

• Ooooo sen direk bizi 45yaptin valla du bklm dha nlr yasicaz :)

Erkekler Ne Diyor 19

• nasılsa olcez bosver kaca girdigimizin onemi yok:)

1|1
    0|0
  • yaş bunalımı bende de başladı malesef.. ama şu bunalıma izin vermemek lazım. insanın psikolojisini bozuyor. kendimle savaşa savaşa yaşıyorum valla :)

1|0
    0|0
    • hayat ne zor dimi yaa :(

• güzel sözmüş beğendim . Ahh inşallah Allah'un mucizeleriyle karşılaşırız ins .

• amiiinnnnnnnnn :)

• 25 yaşına inanamıyorduk :) şimdi de 30 yaşına girdiğime inanamıyorum.Zaman akıp gidiyor ve biz halen vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlayamıyoruz.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle zaman akıp gidiyor ve ben hala 25 yaşına gireceğime inanamıyorum . zaman dursun istiyorum .

• yaş önemli değil duruşun sağlam olsun hem kadının en güzel yaşı 25tir aklı tamamen oturduğu zamandır bilimsel olarak bence hep orda kal :)

2|0
    0|0
    • aklımın oturduğundan eminim , zaten bu sebepten dolayı kendimi çok yaşlanmış gibi hissediyorum . Çok değil bundan 1 yıl öncesine kadar aklım beş karış havadaydı , ama şimdi öyle değil . oyle olmayı istiyorum ama :(

• :) e bunun kötülük neresinde çocuksu degıl kadınsı giyincen sen kötü taraftan bakmaya devam ettikçe ben iyi tarafa bakmayı bırakmıcam :)

• en doğrusunu yapıyorsun . ben de şu depresyonu bir atlatayım senin taktiği uygulamaya başlarım artık

• 30 olmaktan iyidir 29 dan 30 geçtğinde çöersin daha genç yaşın erken bunlar için tazeciksin şeker kız

1|0
    0|0
    • ayy teselli ettin dimi şimdi :D 30 a ne kaldı ki yaa 5 yıl sonra 30 oluyorum zaten :/

• Bİ ŞEY OLAZM BEN 35 OLDUM BEN YOLUN YARISI

• Bnde 86 liyim 27 oldm ama hiç gostermiyorm görenler 20 yaşında falan saniyo sen neden bu kadar taktin ki :)

1|0
    0|0
    • ben de hiç göstermem yüzüm minyondur . ama takıldım işte yaa . bir de sevgilimden 8 ay önce ayrıldım . 8 ay da depresyonla geçti, bir baktım ki zaman akmış gitmiş ben 25 oluyorum ve bomboşum ühühühühühü :( o salak için ağlayıp duracapıma bulmadım da bir tane :D

• Off yanlış yere yorum yaptım ya :( sn nerelisin

• Bnde ıspartaliyim

• bişiy dicem evlenme çağına gelmişsin artık hatta bu evreden ve bu yaştan sonra klartlaşma dönemi başlıyacak kaba tabir ile sadece bu da değil ks yaş aralığını da değiştirmeyi unutma.. eğer manuel değişiyor ise ve bu kadar ayrıntının yanında evlen ev işi yap temizlik yetmezmiş gibi çocuk doğur bak uykusuz kal zamanları ayağına gelmiş e bide kırışıklık evresi başlangıcındasın bence 25 olmak istememen çok normal bende istemezdim Allah kolaylık versin :P

0|0
    0|0
  • KS min yaş ortalaması 25'in altında olduğu içindir asdfasdfasdf

0|0
    0|0
  • Hiç farkına bile varmamıştım.. Zaman işte sanal ölçü..

0|0
    0|0
  • ben 28 yasindayin ama ruhum 18 kuzum:-)

1|0
    0|0
  • Yaş geldi gidiyo bende 8 liyim hala sevgilim yok

1|0
    0|0
  • cevap verenlerde gençte ondan , insan 25'ne geldiginde kendini cok büyümüş her işin altından kalkabilecek yaşta sanar ama aldanır 30' kadar genç ondan sonra sında hızı kesiliyor insanın Bu arada 50'ye 25 kalmış

0|0
    0|0
  • vayy benden 1 yıl yaşlasın yaşlanmışsın sen ya :)

0|0
    0|0
  • Kız çocuğunu sevmezdim 25 den sonra kız çocuklarına

ayrı bir sempatim oluştu

evlendiğimde kızım olmasını istiyorum <3

0|0
    0|0
    • neden o yaştan sonra oluştu

• hakkını helal eder inşallah :D

• Hayırlısı olsun

• ahh keske 25 yasima geri donebilsem;)

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce hiçbir şey hissetmedim de 29'dan 30 olunca kötü oluyormuş :)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı Abla ..

0|0
    0|0
  • 25 yaş ve üstü kızlar hep dikkatımı cekmıştır sankı daha bir olgunlar

0|0
    0|0
  • 25 yaşına girmek üzere olan bayanlara bayılırım.tanışalım mı?

0|0
    1|0
    • abi yaa bu cesareti gösterirken bir de gizlenmesen

• erkek gibi konuşan bayanlara ölürüm.hadi tanışalım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasli yolun yarisinda dermisim :pp gencsin dinamik olgun dolgun öyle iste

0|0
    0|0
  • bende 88lim dün bir tşört gördüm 13 yaşındaki kuzenm alcaktı bende almak istedm sonra dedm ayıp olur yaşıma uygun değil kendine gel dedm :D

1|0
    0|0
    • yaa inanmıyorum aynı şeylerı hissediyoruz :D Ben de böyle çiceklı dallı güllü elbiseleri çok beğeniyorum , şöyle uçuş uçus olanlardan . onu denerken de dedim ki kendime " bu ne bee seker kız candy'e döndün , saçmalama bunu giyecek değilsin herhalde " dedim . resmen yaşlanmışız valla :D

• haha aynen :D

• aynen ya bende eylülde 25 olcam keşke 89da doğaydım ama hala 18 gibi hissediyom :D

1|0
    0|0
    • o zaman sen de 88lı sayılmazsın yaa 3 aydan kaçırmışsın :D biz bence 89luyuz :D

• evt bazen 89 doğumluyum diye yalan sölediim oluyo yani :D

• ben de öyleyim :D bu yıl 88 i hiç kabullenemedim , ama bundan 2-3 yıl önce 88 li olmak beni çok mutlu ederdi :D

Yükleniyor...