Sabahın köründe arabasının alarmı durmadan çalan adamı piçaklasam kaç yıl yerim ?

Ruuğyanın en güzel yerinde bangır bangır araba alarmı ile sıçrayarak uyanmanın ne demek olduğunu bilir misin ?

link

Çok gıcık kaptım en güzel uykumdan uyandırdı beni allahsızlar ;( Şimdi bu hırsla koşmaya gidezeeeğm yağlardan arınıp kalorilerimi eritezeeeğm :*

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• burada da hergün köpek havlıyor itin biri bağlamış köpeği gece 1 lerde 2lerde geliyor hiç sabahda 7-8 çıkış şerefsiz bakmıcan niye köpek alıyon öyle bagırıyo köpek. Hangisi it anlamadım bağlayan mı bağlanan mı bıçaklamıcan kardeş balyoz varya balyoz. Balyozu alacan parmaklarını teker teker kıracan sonra dişlerini sonra kollarını sonrada penisene bir çakacan dümdüz olacak ne elini kana buluyon :D

0|0
    0|0
  • Neymiş seni piçaklamaya itecek kadar güzel rüya :D

0|0
    0|0
  • en fazla 24 sene veriyorlar galiba ama indirirler cezanı :) benimde rüyamda birine araba çarptı eti kemiği birbirinden ayrıldı,o şekilde yürümeye çalıştı :O

0|0
    0|0
  • Dötüne saplarsan üstüne oturdu der, ceza almazsın.

0|1
    0|0
  • Yok mu evde tüfek silah havalı falan patlat lastiği geç yatağa..

0|0
    0|0
  • acayip sinir bozucu bir ses bu resmen kalk olm arabayı gitti sesi birde bu sesi çalan arabanın sahibi olursan uykusuz gecelerin ne demek olduğunu bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...