Kapat

Arkadaşlar ben çok rahmani rüyalar görüyorum..bu rahmani rüyalar şeytan işi de olabilir mi..

Arkadaşlar ben çok rahmani rüyalar görüyorum..bu rahmani rüyalar şeytan işi de olabilir mi..mesela bir rüyamı anlatayım topkapı sarayının kapısından iki tane askerin çıkıp önüme bir tabutu koyması ve o tabuttan biri ayağa kalkarak töbe bismillah eğilerek selamün aleyküm demesi..bu kim dediğim de askerlere o şehittir dediler..örnek bir rüyam var diğerleri anlatsam kim bilir şaşarsınız..nedir bu rüyaların hikmeti

Güncellemeler:
orda ayağa kalkan askerin önümde eğilmesi ve selamün aleyküm demesi orda bir şaşırmışlığım var

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• benim de rüyalarım çıkıyor bazen korkmuyo değilim .

0|0
    0|0
    • namaz kılıyor musun..böyle rahmani rüyalar görür müsün...ne derece çıkar rüyaların sürekli mi arada sıra da mı

• seni eklesem birazcık bana bu konulardan kendinden bahseder misin ermişliğini bana kanıtlar mısın :) izin var mıdır

• hay hay yalancı kafirdir buyur kardeşim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• La ilahe illallah.

0|0
    0|0
    • hayırdır inşalalh..neden öyle dedin

• Hep rüyamda şehit olduğumu görüyorum bir de kabeyi ziyaret gördüm.

• kabe ziyareti çok güzel

• Şeytan işi değildir .

0|0
    0|0
    • nerden bildin..çok güzel bir rüya olmasından dolayı mı

• yatağıma yatmama bile imkan veren ALLAHım.. sen uykumu güzelleştir ve hayırlı uykular nasib eyle... bunu hergün oku çok rahat uyursun ama söz ver her güzel uyumunda bana haber et... tamam mı..bugünden itibaren başla tamam mı

• buyur yine gel..sözlerin kelimelerin kelamasın kesilsede burdayım...yeter ki rabbini an

• Şehit olacaksın

0|0
    0|2
  • diyanetin rüya tabirlerine baksana istersen şeytan işi gibi gelmedi pek bana hayırlara vesile olsun inş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• olabilir mübaraek

0|0
    0|0
    • neden bu rüyaları görüyorum..ben namaz kılsam bile tek tük kılarım...

• allahın sevdiği kuluymuşsun işte site açılmadı daha ne istiyosun

• açılmadı..çünkü senin günaha girmeni istemedi..ve benimde o günaha ortak olmamı istemedi..demek ki ALLAH katında hala bir yerin var..bunu sana izin vermediyse sana hala güvendiğinin göstergesidir...yapma diyor...

Yükleniyor...