Bir gece ansızın karanlığın ortasında kaldınız ve...

Tüyler ürperten sesler duymaya başladınız...Sesinizi kimse duyamıyor bile. Bir süre sonra aniden birinin şakasına maruz kaldığınızı öğreniyorsunuz... O kadar çok korktunuz ki fakat karşınızdaki en sevdiğiniz insan. Peki bu durumda sizde ona karşı yapabileceğiniz kötü bir şaka olsaydı bunu ne olarak seçerdiniz? :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• O kadar tırsmışım çağırırım arkadaşlardan birilerini beni korkutan kişiyi balkondan sallandırırım bir daha öyle poktan şakalar yapmaz akıllansın yani :) Sonrada aaa şaka yaptım derim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bişi yapmaya değer biriyse aşırı derecede korkutrdum bir kac zmn sonra arkilerimden fikir alarak ama şimdi bişi söliyemem..

0|0
    0|0
  • şaka yapmam .. allah ne verdıyse o sinirle girerim şaka ayagına.. :))

0|0
    0|0
  • Korku insana her şeyi yaptırır ben o an kafasını kırardım eminim, mutlaka zarar verirdim korkunca aklımı kaybediyorum da. en sevdiğim insanmış falan hiç bakmam.

0|0
    0|0
  • SENİN ŞAKANI S*KİM OÇ!

ilk tepki bu olurdu çünkü ben karanlıktan korkarım :(((

0|0
    0|1
  • zaten dün bir rüya görmüştüm korkudan öbür tarafa giderim

0|1
    0|0
  • Scare tactics e basvururdum

0|0
    0|0
  • Bayılma numarası yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız erkek duruma göre değişir erkekse ağır küfür ederim mk bunun öcünü alırım derim kızsa ben senin hesabını alcam derim :)

0|0
    0|0
  • o an kalbimi tutar kriz geçiriyormuş şakası yapardım aklını alırdım orada :)

0|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...