Kendimden :) kendinizden bahseder misiniz ? :)

Biliyorum heryerde saçlarımı gözünüze sokuyorum ama benim için bir yenden doğuş gibi o yüzden kusruma bakmayın !

arkadaş listemden 40 kişiyi cıkartıgım için özür dilerim öyle yapmam gerekti :)

abi bu saç orjinal mi?

büyük bir gururla

-evet abi.orjinal

dersiniz.ama inanmazlar ya da inanmak istemezler.türk vatandaşı olup olmadığınızı sorguladıktan sonra anne ve babanızın soy ağacını incelemeye kalkarlar.kendi kafalarında sizin ya arap ya da herhangi bir şekilde karıştırılmış olduğunuza karar verip,bunu belli eden bakışlar atarlar.

orjinal afro olmak ondan dolayı daha zordur.bunu kabullenemeyen kızlar saçınızın orjinal olup olmadığını sanki dokusundan anlayabilecekmiş gibi saçınızı mıncıklamak ister.

bu sizin için oldukça zor bir durumdur.sürekli alışveriş yapacağınız ve belki de saçlarınızdan dolayı bir çok kolaylık kazanabileceğiniz arkadaşları kırmak istemezsiniz ama bir yandan da her saç mıncıklama isteğini kabul ederseniz 3-5 güne bit furyasıyla karşı karşıya kalacağınızı da bilirsiniz.farklı bir açıdan bakacak olursak da o ve onun kişisel hijyenine göre parmaklarının kafanızın içinde dolaşması da bir takım değişik hislere sebep olabileceğinden bu isteği geri çevirmek daha ağır basar.

geri çevirdiğiniz teklifi sizin saçınızın orjinal olmadığı halde "o orjinal abi" ayaklarına yatıp iğrenç kibirli bir tip olduğunuzun kanıtı olarak görenler de çıkabilir.

bunlar bir yana sizin sevmeye çalıştığınız küçük çocuklar size bakıp o saçların bir insana ait olamayacağına karar verip ağlamaya da başlayabilirler.

bazen de bu olayın tersi olur.ağlayan çocuklara anne/babaları tarafından parmakla ama özellikle parmakla siz gösterlirsiniz ki çocuğun ilgisi dağılsın ve ağlamayı kessin.

sokak çocukları tarafından peçete veya gül almadığınız takdirde saçınıza ilginç bitki türevleri atılabilir.Yada Akıllılık yapıp yabancı ayagına yatabilip para vb şeyler vermeden atlatırsınız.

Ünlüler gibi yolunuz kesilir sorular sorulur ve fotoğraf çekilirsiniz

otobüste insanlar size bakar gülümser ve sizde el sallar birer öpücük alırsınız :D

üzülmeyin,çekinmeyin,korkmayın. sadece emin olun kendinizden. "ülke insanlarımız bu konu da böyle yapacak birşey yok"diye düşünüp, afro saçın yakıştığı şekilde o şirin tatlı ve bunlardan rahatsız olmayan yüz ifadenizi takının. (zarar vermek isteyenler hariç)

afro bro'lar size sesleniyorum.

farklıyız.ilgiden ve sorulardan korkmayın ... :)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Özel bir tarafım yok,fazlasıyla klasik bir tipim. Bir de hep özenmişimdir böyle saçları olanlara, bir arkadaşım vardı,aynı seninkisinin açık kumralı,hep hayran olmuşumdur. Düz saçlı biri olarak bir dönem perma yaptırdım ama tabi ki hiç de hacimli olmadı,sadece azcık dalgalandı. Yani uzun lafın kısası saçların gayet güzel,şanslısın.

0|1
    0|0
  • Saçlarının kısa olduğu fotoğraf daha güzel duruyor.Saçların çok güzel.Tü tü tü.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Tarih 1 mayıstı istanbulun ozamanlar küçük şuanda büyük olan bir semtinde dünyaya gözlerimi açmıştım kahpe kader daha ilk oyununu dünyaya geldiğim an oynamıştı anlatamayacam:::::( böyle saçlı bir arkadaşım olsa her gün elimi saçlarına dolar nbr len eheheh derdim:/

0|1
    1|1
  • türkiyede hep böyle çünkü biz geriden gelen bir ülkeyiz çoğu insanımız bu tür şeylerle yeni karşılaşıyor avrupada en yakın arkadaşın bile sana bu saç ne demez ama burda dediğin gibi ağlayan çocuklara anne babaları ilgi çeksin diye gösterir ve çocuklar ailesinden bunu görür ve onlarda artık bu tür şeyleri farklı olarak algılar

0|2
    0|0
  • Benle inglizce konusmaya calısan insanlar vardı,yalnız değilsin :)

0|2
    0|0
  • şimdiye kadar bu saç şeklini gördüğüm herkese yakışmıştı sana da yakışmış...millet kendinde olmayana laf etmeye bayılır boşverin gitsin :)

1|0
    0|1
  • kardeş çok uzun yazmışsın saat 3 gözümü bozuyordun ya ama iyi şeylere değinmişsin bu arada kimseye böyle bir saç yakışmıyor bir alaburus ol yüzün sönük duruyor kökü sende nasıl olsa :))

0|0
    0|0
  • krds hepsını okumadım ama heralde ıyı seylerden bahsedıyorsun degısık bır tıpsın

1|1
    0|1
  • Bir celebrity doğuyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...