Dostumu kaybettim. Oda beni kaybetti. Yardımcı olur musunuz?

Benim öyle çok arkdaşım yoktur. Sessiz bir tipimdir zaten. Kendi halinde falan işte. Bir tane yakın arkadaşım vardı. Ya da "sözde yakın arkadaş" ne birbirimizin evine giderdik, ne dışarıda buluşurduk. Öyle okulda işte.. Dedim ya " sözde" Herneyse bir gün bir sevgilisi oldu. Hatta çıksınlar diye herşeyi ben ayarladım. Sayemde sevgili oldular gibi bir şey. Bu arada sevgilisi ile arkadaş olduk. Sadece arkadaş. Herneyse benim yakın arkadaşım sınıfta sevgiliisyle tam arka sıramda oturmaya başladılar. Benim başka arkadaşım yoktu. Sadece onlar. Herneyse. Bir gün en yakın arkadaşımın sevgilisi ile facebooktan öylesine sohbet ettik. Ama onlar benim tek arkadaşım olduğu için. Yani ikisinede kardeş gibi bakıyorum. Herneyse benim yakın arkadaşım sevgilisinin hesabına girmiş konuşmaları görmüş,kıskanmış. Trip falan atmış sevgilisine. Hatta benimlede konuşmayacakmışmış. Ama konuştu. Bana bir tek kelime etmediler. Sonradan öğrendim olanları. Ona hak veriyorum.. Ama aklımdan bile geçmeyen bir şeyle suçlandım. Kırıldım. Oda kırıldı. Asla eskisi gibi olamayacağız. Onunla son kez konuşmak istiyorum. Uygun sözcükleri bulmam konusunda yardım isteyecektim aslında..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam hiç konuşmadan çıkar giderdim, sessizliğim en güzel cevap olurdu bence...

1|0
    0|0
    • :) birdaha görüşmeyebiliriz. Konuşmamız şart. Mezun olduk.. Bilirsin işte. Bu konu kapanmalı.

• gerçekten böyle bir durumda bişey söyleme ihtiyacı duymazdım

Erkekler Ne Diyor 8

• Durumu anlatırsın, ister anlar, ister anlamaz...

Birisi gitmesin diye çırpınma... Kalsa da değeri olmuyor.

Bırak gitsin, gelirse pişman gelir. Belki eskisi gibi bile olur o zaman. Kim bilir.

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin aramıza girmesine izin verme de, kaldı ki benim senin mutlu olmanla daha çok mutlu olduğumu bile bile benden şüphelendiğin için , böyle bir konuda bana kızdığın trip attığın için sana kırgınım de.. Ayrıca cümle içinde bu kadar neyse/herneyse ve ama kullanma !

1|0
    0|0
    • dikkat etmeye çalışırım. O kadar canımı sıkıyor ki durum. NEYSEEEE deyip geçmek istiyorum ama olmuyor

• Her neyse :>)

0|0
    0|0
    • herneyse ne diyorduk sorumun cevabı bu mu ha bu mu:D

• İçin fesat , sen ne konuşim senle dicektin , ben de sana lazım olan kelimeleri iste dicektim . Herneyse :>) tamam , arkadaşırna şunları söyle ; giderken söylemek istedim bunca zamanın hatrı var , merak etme çok kalmicam , beni üzen senin beni milim tanımamış olman , bana güvenmeni beklerdim ama sanırım insanın sevgiisi olunca böyle oluyo de ve git bida da konuşma onlan .

• haklısın

• gps takın birbirinize bir daha kaybetmezsiniz:)

0|0
    0|0
  • her neyse deme ben bile sinir oldum buradan ki sizin aranız kötüyken iyice batabilir...

0|0
    0|0
    • haha normalde herneyse dememm hiç:D ama bu konu içimi daraltıyor resmen. Herşeyi neyse neyse diye diye geçiştiresim geliyor. Allahım ne sinir bozucu durum ya

• senin kalbin temizse gerisini boşver derdini anlat sakin sakin Allah doğrunun yardımcısıdır unutma...

• zaten durum batmış batacağı kadar.

• SALAKLIK YAPMAYIN HIÇ DEĞER MI. SENI ZAMANLA ANLAR ÖYLE BIR NIYETININ OLMADIĞINI PIŞMANLIK DUYAR

0|0
    0|0
    • Yok ya artık mezun olduk. Zaten niyetimin olmadığını biliyordur. Ama bunu düşünmüş olması bile beni ondan uzaklaştırmaya yetiyor. Eminim o da benden çoktan uzaklaşmıştır. Sonuçta sevgilisine yazdılığımı falan düşünmüş olsa gerek.

• aynısı basımada geldi istersen bni ekle ben dinliyim seni

0|0
    0|0
    • dinlenecek bir şey yok. Yazdım zaten olanları. Ne yaptın sen bu durumda?

• Valla ne diğeceyini bilmiyorum, ama şu var o arkadaşının yerinde bulundum ve faturasını ağar ödedim, en iyisi hiç bişey deme, sadece şunu diğe bilirsin, ben sizi kardeş bilmiştim, benim için hep iyi insanlar olacaksınız, ama beni farklı biri olarak görümeniz beni çok üzdü, bunun gibi bişey atıver

0|0
    0|0
    • :D evet aşağı yukarı buna benzeyecek sanrıım

• Onun gibi bişey yaparsan o şüpheden kızı kurtarırsın arkadaşında rahatlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal sohbet ettiyseniz kıskanmasını anlayamıyorum. Siz arkadaşsınız sonuçta. Olgun insanlar gibi konuşabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Evet sohbet ettik.. Ama uzun sürmüş diye belki.. Geç saatte diye belki.. O da haklı ne diyeyim. Ama düşündükçe ondan uzaklaşasım geliyor.Yani bu olanlardan sonra onun yüzüne nasıl bakarım ki.

Yükleniyor...