Kapat

Bacak incelteyim derken üst ön bacaklarımda kas oluştu?

Nasıl gider bu, egzersiz yapıyordum bırakacağım bir süreliğine galiba ama inceltici egzersizdi yanlış mı yaptım.. 😥

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• cardio + pilates + diet :) istediğin şekle sokar seni :)

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ben pilatesin hareketlerine benzer yapıyordum ama

• İyi geceler 1 haftaya yazarım size şu an 51 kiloyum 😅

• İyi geceler :) Bekliyorum bakalim

Erkekler Ne Diyor 14

• incelmek için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle anladım benim günlük aldığım kalori 1000i bile geçmiyor.. az yiyorum ondan mı kas oluştu ki egzersizle beraber?

• bölgesel yag yakımı yoktur.. vücut toplam yag oranını düşürmelisin.. ozamanda sen diyorsun ki bacaklarımdaki kaslanma ortaya çıkıyor onada yapacak bırsey yok zira kaslarını inceltemezsin

• Eskiden inceydi ama nasıl oldu bu iş anlamadım..

• Bölgesel incelme için egzersiz yerine sadece protein ve yeşillik ağırlıklı diyet yeterli olucaktır :)

1|0
    0|0
    • Protein sık tüketmiyorum😕

• evet vucudu uzun süreli (2-3 saat) aç bırakıp salata vs ile geçiştirince kas kaybı ve yağ kaybı yaşarsın kolayca incelirsin :)

• Anladım çok sağolun

• kızlar güzel olacaksınız diye fiziğinizi bozuyorsunuz uğraşarak hem de

0|0
    0|0
  • millet kas ister sen ne diyon

0|0
    0|0
  • Ne çalıştında böyle oldu?

0|0
    0|0
    • Bacak inceltici egzersizler önceden de bisiklet ip atlama squad yapıyordum o zaman hafifti şimdi dik durunca çok belli oluyor ne yapayım.

• Yok biraz egzersize ara vereyim en iyisi sağolun

• Aynen iyi dinlemeler

• Beslenmeyi yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
  • Kas iyidir niye üzülüyorsun

0|0
    0|0
  • Bilinçsiz sporun sonuçları spor faydalıdır ama bilinçsiz yapıldığı zaman zararlıdır

0|0
    0|0
    • Bilmiyordum sağol.. zaten belirtmişim cevabın varsa ver yoksa niye yazıyorsun? Anlamıyorum tek size ithafen demiyorum herkes bir alakasız yorum yapma derdinde!

• Biliyor olsan burda şikayətlənir miydin?

• Yazdığımı tekrar okuyun 🙂

• Daha ıyı

0|0
    0|0
    • Değil ben inceletiyordum..😶

• ağırlık kaldırıp yapmışsın ,, hafif ağırlıkla pump set yap

0|0
    0|0
    • Ağırlık yapmadım hiç

• kızlar da f azla kas hoş olmaz bırak o zaman

• Çok yok ama belirgin bende sevmiyorum

• sevinsene :D

0|0
    0|0
  • egzersizi azalt

0|0
    0|0
  • Hahaha karnım ağrıdı

0|0
    0|0
    • Neye güldün ben bulamadım gülünecek bir şey

• Hahahaha anneni si (*tgm uza ya hahah

• Hahahaha bacak şimdi bacak kaslarinla anneni döv hahahahahahahahahahhaahh hahaha😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Allahtan orta bacak çıkmamış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir gun yapip bir gun biraktiysan olabilir ama her gun yapsaydin incelirdi

1|0
    0|0
    • Hergün yaptım ama çok olmadı zaten önceden de hafif vardı ondan kalma olunca belkide

• Yanlış çalıştın o zaman

1|0
    0|0
    • Hareketleri tam tamına yapıyorum ama ya dizlerimin üstü resmen ayrı bir dünya gibi duruyor beslenmeme de dikkat ediyordum biraz az yiyordum ondan mı acaba

Yükleniyor...