Atatürk'ün röportajı 90 yıl sonra yayınlandı

link evet arkadaşalr yorumlarınız nelerdir

özellikle sevgili atamızın röportajda kendini Türk milliyetçisi olarak tanımlaması tüm gerçekleri gözler önüne seriyor Mustafa Kemal Atatürk bir Türk milliyetçisidir ve bu ülke Türkçülük temelleri üzerine kurulmuştur

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki daha yayınlanmayan bir dünya materyal var tarih halen soru işareti ile dolu niye 90 yıl sonra? Atatürk'ün yaptığı bir gizli anlaşmadan bahsetmiştim hocama kaynak göster bana demişti tabi ki elimde kaynak yok şimdi bunlar böyle gün yüzüne çıktıkça acaba diyorum daha saklanan ortaya çıkarılmayan neler var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mustafa Kemal : Bu topraklarda yaşayan ve kendini türk hisseden her insan TÜRK ' dür diyen bir insandır .

2|2
    0|0
    • bunu neye cevaben yazdın

• Türk milliyetçisi olması konusunda hemfikirsek evet

• cumhuriyeti tek partiyle yönetmek için muhalefeti tasfiye ediyorsun, buna isyanı alet ediyorsun sonra başka muhalefet partisi kurulmasını istemiyorsun ve bunun adına demokrasi diyorsun.

madem öyle çapulcuları destekleyen CHP'yi, BDP'yi, kapatalım şimdi. malum başbakanlık ofisine yürümüye varan bir isyan teşekkül ettiler. birazcık empati ya, birazcık.. kırın artık kafanızdaki kabukları, uyanın, hatasız insan yoktur.. kabul edin hatalarını şu adamın..

• Atamızı her zaman hatırlarız, her seçimde bize diğer dünya kadınların ayrı olarak ilk seçme ve seçilme hakkı tanıyan şahıstır. her ayna karşısında saçım tararken iyi ki cumhuriyet var yoksa peçe ile dolaşırdık. daha neler sayım ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fasa fiso. Egemenlik halkındır de tek partiyle yönet, zorla şapka giydir, giymeyenleri as. Dersim'i bombala, kafatasçılığı yap sonra hürüz, bağımsızız, her şeyi halk belirler. Tek partiyle yönetmesen anlardım..

Hala bunlara inanan insanları gördükçe gülüyorum.

1|0
    2|3
    • Neyseki bitti o karanlık dönemler :)

• şucu bucu değilim merak etme.. ama ille de bir yere koyacaksan anti-kemalistim. oldu mu? :)

• öyle olsaydı direk bana söverdin sen Mustafa Kemal Atatürk düşmanısın ve herkesin kendin gibi düşünmesini istiyorsun

• Neden 90 yıl sonra bir röportaj yayınlanırki ilk defamı gördüler buldular farkettiler sanmıyorum Mustafa Kemalin vasiyeti ve hatıraları açılmalı tehir üstüne tehir edilmemeli

0|0
    0|0
  • Yav bırak yav Atatürkü taaa yıllar önce yaşayan bir insandı biz unuttuk siz unutmadınız off

0|3
    7|6
Yükleniyor...